Sulhbi - Avukat ve Hukuk Bürosu Yazılımı

Etkileyici, ilgi çekici ve akılda kalıcı, modern tasarımı ile birlikte Sulhbi yazılımı kullanarak avukat ve hukuk bürosu sitelerinizi kurabilir ve rahatlıkla yönetebilirsiniz.

Yazılım Hakkında Gereksinimler: PHP 7.2 ve Ioncube v10

Responsive Uyumlu
Sınırsız Renk Seçeneği
Alan Adı Lisanslı
Gelişmiş Yönetim Paneli
Sulhbi Kapak

Sulhbi Hakkında

Yazılımlarımız tamamen mobil uyumludur.

Randevu Al Sistemi

Yazılımımızda bulunan randevu sistemi sayesinde web siteniz üzerinden online olarak randevu alabilir ve yönetimini çok kolay bir şekilde sağlayabilirsiniz.

Çoklu Dil Desteği Özelliği

Gelişmiş çeviri sistemi ile dilediğiniz dili ister kullanıcı panel kısmına ister admin paneline ekleyebilir ve çok kolay bir şekilde yönetimini sağlayabilirsiniz.

Sınırsız Renk ile Tema Özelleştirebilme

Kolay yönetilebilir renk ayarları ile sitenizin renklerini istediğiniz gibi değiştirebilir, istediğiniz gibi renkler verebilirsiniz. Detaylı renk değişim sistemi ile özgürce renklendirin.

Anlık Mail Bildirim Sistemi

Hem müşteri tarafına, hem yönetici tarafına her işlem bilgi amaçlı mail iletilir. Gelişmiş mail sistemi ile mail şablonlarını dilediğiniz gibi rahatlıkla ayarlayabilirsiniz.

Sulhbi Özellikleri

Yazılımımıza ait eşsiz özellikler listesi.

Gelişmiş Foto Galeri Sistemi

Gelişmiş ve Özel Yönetim Paneli

Özelleştirilebilir Esnek Menü Yönetimi

Esnek Yapısı Sayesinde Çoğu Sektöre Uygun

Responsive ve SEO Uyumlu Kodlama

Ayarlanabilir Özel Reklam Alanları

Gelişmiş Altyapılı Blog ve Blog Yazı Sayfaları

Üyeliksiz Otomatik Çalışan Sistem

Gelişmiş Video Galeri Sistemi

Modern Tasarımlı Hizmetler Sayfası

Özelleştirilebilir Link Uzantıları

Sulhbi Ücretsiz Modülleri

Yazılımımız için hazırlanmış ücretsiz modül paketlerimiz.

Disqus Yorum
Ücretsiz
Discord Webhook
Ücretsiz
Google Translate
Ücretsiz
Ziyaretçi Sayacı
Ücretsiz
WhatsApp Butonu
Ücretsiz

Sıkça Sorulan Sorular

Yazılımımız hakkında sıkça sorulan soruların cevaplarını buradan bulabilirsiniz.

Sistem gereksinimleri nedir?

Yazılımımızı sorunsuz kullanabilmeniz için hostinginiz 7.2 PHP / Ioncube v10.2 sistemlerini karşılamak zorundadır. Tercihen iyi bir kullanım için cPanel önermekteyiz.

Yönetici Paneli Giriş Bilgileri Nedir?

Sulhbi yönetici paneli giriş bilgileri şu şekildedir; (kullanıcı adı: admin / şifre: admin)

Hangi dosyalar şifreli?

Admin ve lisans dosyaları şifreli şekilde teslim edilmektedir. Tema dosyası tamamen açık kaynaktır.

Ne kadar sürede teslim alabilirim?

Eğer online ödeme yaparsanız dosyalar otomatik olarak sizlere iletilir. Havale/EFT olarak ödeme yaparsanız ekibimiz inceleyip, ödemeyi onayladıktan sonra dosyalar sizlere iletilir. Dosyalarınıza Müşteri Paneli üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ürünü satın aldım. Kurulumu nasıl yapacağım?

Ürün satın alma işleminden sonra Metbi.net size bir defalık ücretsiz kurulum desteği sunar. Dilerseniz bir defaya mahsus ücretsiz kurulumdan yararlanabilirsiniz. Daha sonra yapılacak kurulum işlemleri ücretli olarak yapılabilmektedir.

Destek sağlıyor musunuz?

Ürün satın alma işleminden sonra Metbi.net size 7 gün ücretsiz teknik destek imkanı sunar. 7 gün sonrasında talep edilen destekler, ücreti karşılığında yapılabilir. 7 gün içerisinde sadece teknik destek verilmektedir. Destek saatleri 12:00/19:00 arasındadır.

Ürün lisanslı mı? İptal/iade yapabilir miyim?

Satın almış olduğunuz ürünler domain adresinize ömür boyu lisanslanmaktadır. Almış olduğunuz lisanslar daha sonrasında iptal/iade yapılamaz ve lisans değişikliği sağlanamaz.

Avukat Yazılımı Hukuk Sektöründe Teknolojik Dönüşümün Öncüsü

Günümüzde teknoloji, hemen her sektörde olduğu gibi hukuk sektöründe de önemli bir rol oynamaktadır. Avukat yazılımları, hukuk sektöründe kullanılan yazılımlardır. Bu yazılımlar sayesinde avukatlar kendilerine ait bir websitesi oluşturabilir ve yönetebilir. Müvekkillerinin kendilerine ulaşımlarını hızlandırır ve çok daha prestijli bir yönetime sahip olur.

Avukat yazılımları, avukatların işlerini organize etmesine yardımcı olur ve zaman tasarrufu sağlar. Bu sayede avukatlar daha fazla müvekkil ile çalışma imkanı bulur. Online olarak randevu alabilir ve yönetebilir. Kullanımınıza bağlı olarak avukat yazılımları, hukuk firmalarının maliyetlerini azaltır. Yazılım sayesinde kağıt, kalem, posta ücretleri vb. gibi masraflar ortadan kalkar.

Avukat Script Ne İşe Yarar?

Hukuk sektöründeki avukatlar, bir dava sürecini yönetirken birçok detayı takip etmek zorundadırlar. Zamandan kazanmak için ise avukat script ürünümüzü kullanarak kendinize ait bir websitesi oluştarak, hizmetlerinizi yayınlayabilirsiniz. Online olarak randevu alabilir ve randevularınızı yönetebilirsiniz. İletişim bilgilerinizi paylaşabilir ve dilerseniz blog yazılarınızı yazabilir ve paylaşabilirsiniz.

Avukat scripti, hukuk sektöründe kullanılan bir yazılımdır. Bu yazılım, avukatların işlerini kolaylaştırmak amacıyla tasarlanmıştır. Sayesinde avukatlar daha iyi ve etkili bir şekilde müşterileri ile iletişim kurabilirler. Bu sayede müşterilerin memnuniyeti artar.

Hukuk Bürosu Script Avantajları

Hukuk büroları, avukatların işlerini daha verimli bir şekilde yapmalarına yardımcı olan birçok farklı yazılım ve araç kullanır. Bunlardan biri de hukuk bürosu script'tir. Avukatlık ofislerinin günlük iş akışını kolaylaştıran ve organize eden bir yazılımdır. Avukatların müşteri bilgilerini, davalarını ve diğer önemli belgelerini elektronik olarak saklamalarına olanak tanır. Ayrıca, yargılama sürecindeki her aşamada avukatlara rehberlik eder.

Avukatların zaman kaybını azaltır ve iş akışını daha verimli hale getirir. Bu, avukatların müşterilerine daha iyi hizmet vermesine ve daha fazla davanın üstesinden gelmelerine olanak tanır. Avukat bürosu yazılımı ile birlikte ekibinizi yayınlayabilir ve hizmetlerinizi yayınlayabilirsiniz.

Powered by WISECP
WhatsApp İletişim
Top