İlk Siparişinize Özel 150 TRY İndirim Fırsatını Kaçırmayın! İndirim Kodu: MET150
Sıkça Sorulan Sorular

Hangi dosyalar şifreli?

Admin ve lisans dosyaları şifreli şekilde teslim edilmektedir. Tema dosyası tamamen açık kaynaktır.

Ürünü satın aldım. Kurulumu nasıl yapacağım?

Ürün satın alma işleminden sonra Metbi.net size bir defalık ücretsiz kurulum desteği sunar. Dilerseniz bir defaya mahsus ücretsiz kurulumdan yararlanabilirsiniz. Daha sonra yapılacak kurulum işlemleri ücretli olarak yapılabilmektedir.

Destek sağlıyor musunuz?

Ürün satın alma işleminden sonra Metbi.net size 10 gün ücretsiz teknik destek imkanı sunar. 10 gün sonrasında talep edilen destekler, ücreti karşılığında yapılabilir. 10 gün içerisinde sadece teknik destek verilmektedir. Destek saatleri 12:00/19:00 arasındadır.

Ne kadar sürede teslim alabilirim?

Eğer online ödeme yaparsanız dosyalar otomatik olarak sizlere iletilir. Havale/EFT olarak ödeme yaparsanız ekibimiz inceleyip, ödemeyi onayladıktan sonra dosyalar sizlere iletilir. Dosyalarınıza Müşteri Paneli üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

İade seçeneği mevcut mu?

Yazılımlarımız domaine lisanslı ve dosya teslimi şeklinde olduğundan dolayı iade ve değişim söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

Yalnız eğer yazılım herhangi bir şekilde müşteriye ulaşmamışsa koşulsuzca satış işlemi iptal edilir ve sipariş tutarı kadar kredi müşteri hesabına yüklenir.

Lisans değişimi sağlıyor musunuz?

Tek lisans olarak satış yaptığımızdan dolayı lisans değişimleri ücretsiz olarak yapılmamaktadır. Satın almış olduğunuz yazılımı sipariş verirken yazılan domaine lisanslanmaktadır. Bunun haricinde aynı yazılımı başka bir domainde kullanmak için yeniden sipariş geçmeniz gerekiyor.

Ücretsiz lisans değişimleri ise ancak şu şartlar sağlanırsa yapılmaktadır;

1-) Yazılımı örnek olarak demobi.info için aldınız fakat sonradan demobi.net.tr yada demobi.com diye domaininizi değişirdiniz yani domain ismi aynı uzantı farklı olduğu durumlarda ücretsiz lisans değişimi yapılmaktadır.

2-) Domainler arasında benzerlik var ise lisans değişimi ücretsiz yapılır. Örnek: demobi.net için lisans aldınız daha sonra bidemo.net diye domain isminizi değiştirdiniz bu tarz durumlarda lisans değişimi ücretsiz yapılmaktadır.

Diğer durumlarda lisans değişimi ücretsiz yapılamamaktadır.

Lisansımı başka bir üyeliğe transfer/devir edebilir miyim?

Satın almış olduğunuz lisansın üyeliğinizden, farklı bir üyeliğe transferi/deviri ücretsiz olarak yapılmamaktadır. Devir ücreti yazılım ücretinin %20 (yüzde yirmi) oranını kapsamaktadır. Ana üyeliğinizin 10 günlük ücretsiz teknik destek hakkı bitmiş ise devir edilecek üyeliktede geçerli olmaktadır.

Powered by WISECP
Top