İlk Siparişinize Özel 150 TRY İndirim Fırsatını Kaçırmayın! İndirim Kodu: MET150

Kişisel Script

Persobi - Kişisel ve Freelancer Yazılımı

Persobi ile birlikte kişisel sitelerinizi oluşturabilir, ürünlerinizi satabilir, referanslarınızı sergileyebilir ve online olarak teklif alabilirsiniz.

Yazılım Hakkında Gereksinimler: PHP 7.2 ve Ioncube v10

Responsive Uyumlu
Sınırsız Renk Seçeneği
Alan Adı Lisanslı
Sanal Pos Seçenekleri
Persobi Kişisel Yazılım

Persobi Hakkında

Yazılımlarımız tamamen mobil uyumludur.

5 Farklı Ödeme Entegrasyonu

Güvenilir ve kesintisiz şekilde ödeme alabileceğiniz Havale/EFT, PayTR, Weepay, Shopier, Paymes şeklinde 5 adet sizler için ödeme entegrasyonlarımız mevcuttur.

Çoklu Dil Desteği Özelliği

Gelişmiş çeviri sistemi ile dilediğiniz dili ister kullanıcı panel kısmına ister admin paneline ekleyebilir ve çok kolay bir şekilde yönetimini sağlayabilirsiniz.

Sınırsız Renk ile Tema Özelleştirebilme

Kolay yönetilebilir renk ayarları ile sitenizin renklerini istediğiniz gibi değiştirebilir, istediğiniz gibi renkler verebilirsiniz.

Anlık Mail Bildirim Sistemi

Hem müşteri tarafına, hem yönetici tarafına her işlem bilgi amaçlı mail iletilir. Gelişmiş mail sistemi ile mail şablonlarını dilediğiniz gibi rahatlıkla ayarlayabilirsiniz.

Persobi Özellikleri

Yazılımımıza ait eşsiz özellikler listesi.

Persobi Kişisel Yazılım

Gelişmiş ve Özel Yönetim Paneli

Özelleştirilebilir Esnek Menü Yönetimi

Sipariş Sorgulama Sistemi

Esnek Yapısı Sayesinde Çoğu Sektöre Uygun

Responsive ve SEO Uyumlu Kodlama

Ayarlanabilir Özel Reklam Alanları

Gelişmiş Altyapılı Blog ve Blog Yazı Sayfaları

Üyeliksiz Otomatik Çalışan Sistem

Ödeme Bildirim Sistemi

Modern Tasarımlı Ürünler ve Portfolio Sayfaları

Özelleştirilebilir Link Uzantıları

Persobi Ücretsiz Modülleri

Yazılımımız için hazırlanmış ücretsiz modül paketlerimiz.

Disqus Yorum
Ücretsiz
Discord Webhook
Ücretsiz
Google Translate
Ücretsiz
Ziyaretçi Sayacı
Ücretsiz
WhatsApp Butonu
Ücretsiz

Sıkça Sorulan Sorular

Yazılımımız hakkında sıkça sorulan soruların cevaplarını buradan bulabilirsiniz.

Sistem gereksinimleri nedir?

Yazılımımızı sorunsuz kullanabilmeniz için hostinginiz 7.2 PHP / Ioncube v10.2 sistemlerini karşılamak zorundadır. Tercihen iyi bir kullanım için cPanel önermekteyiz.

Ödeme entegrasyonları mevcut mu?

Online Ödeme, Havale/EFT entegreleri ile bir çok alternatif üzerinden ödeme alabilirsiniz. Şu an aktif olan entegreli firmalar; PayTR, Weepay, Paymes, Shopier dir.

Yönetici Paneli Giriş Bilgileri Nedir?

Persobi yönetici paneli giriş bilgileri şu şekildedir; (kullanıcı adı: admin / şifre: admin)

Hangi dosyalar şifreli?

Admin ve lisans dosyaları şifreli şekilde teslim edilmektedir. Tema dosyası tamamen açık kaynaktır.

Ne kadar sürede teslim alabilirim?

Eğer online ödeme yaparsanız dosyalar otomatik olarak sizlere iletilir. Havale/EFT olarak ödeme yaparsanız ekibimiz inceleyip, ödemeyi onayladıktan sonra dosyalar sizlere iletilir. Dosyalarınıza Müşteri Paneli üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ürünü satın aldım. Kurulumu nasıl yapacağım?

Ürün satın alma işleminden sonra Metbi.net size bir defalık ücretsiz kurulum desteği sunar. Dilerseniz bir defaya mahsus ücretsiz kurulumdan yararlanabilirsiniz. Daha sonra yapılacak kurulum işlemleri ücretli olarak yapılabilmektedir.

Destek sağlıyor musunuz?

Ürün satın alma işleminden sonra Metbi.net size 10 gün ücretsiz teknik destek imkanı sunar. 10 gün sonrasında talep edilen destekler, ücreti karşılığında yapılabilir. 10 gün içerisinde sadece teknik destek verilmektedir. Destek saatleri 12:00/19:00 arasındadır.

Ürün lisanslı mı? İptal/iade yapabilir miyim?

Satın almış olduğunuz ürünler domain adresinize ömür boyu lisanslanmaktadır. Almış olduğunuz lisanslar daha sonrasında iptal/iade yapılamaz ve lisans değişikliği sağlanamaz.

Kişisel Script

Dijital çağın gelişmesi ile birlikte hayatımız üzerinde yeni gelişmeler olmaktadır. Bulunduğumuz dönem içerisinde kişisel web siteleri oldukça popüler hale gelmiştir. Kişisel web sitesi prestij açısından da son derece önemli rol oynamaktadır. Persobi yazılımı ile birlikte kendinizi veya projelerinizi çevrimiçi ortamda sergilemek ve daha geniş bir kitleye ulaşmak oldukça kolay ve basittir. Kişisel web sitenizi oluşturmadan önce hedeflerinizi belirlemek önemlidir. Örneğin bir grafik tasarımcıysanız hedeflerinizi ve ulaşmak istediğiniz kitleyi buna göre belirlemeniz gerekmektedir. Bu yüzden her şeyin en başında ne tür içerikler paylaşmak istediğinizi, hangi kitleye hitaplarak kimleri etkilemek istediğinizi düşünün.

Persobi yazılımı dijital çağın en güncel halini sizlere sunar. Persobi yazılımı sektörel olarak en gelişmiş kişisel script ürünleri arasında yer almaktadır. Modern tasarımı ile birlikte websitenize giriş yapan kullanıcılara modern bir sunum yapma şansı verir. Sosyal medya adreslerinizi yayınlayabilir, portfolio içeriklerinizi detaylı ve modern bir şekilde sunabilir, eğer satışa sunmak istediğiniz ürünleriniz varsa online olarak satışa sunabilir ve online olarak ödeme alabilirsiniz. Kişisel web sitesi şablonları arasında Persobi yazılımı oldukça iddialı bir tasarıma sahiptir.

Üstelik özgün olarak kişisel hazır web sitesi üzerinden blog yazılarınızı yazabilir ve kullanıcılarınız ile buluşmasını sağlayablirsiniz. Kişisel web siteniz için uygun bir alan adı seçmek önemlidir. Alan adınız, web sitenizin adı ve adresi olacaktır. Alan adınızın kısa, öz ve akılda kalıcı olması tercih edilir. Ayrıca, alan adınızın içeriğinizle uyumlu olmasına dikkat edin. İsim ve soyisiminizin olduğu bir alan adını tercih etmek size her zaman pozitif prestij kazandıracaktır.

Kişisel Web Sitesi Kurmak

Üst bölümde belirttiğimiz üzere bulunduğumuz dijital çağ döneminde kişisel web sitesi kurmak oldukça önem arz etmektedir. Kişisel bir web sitesi oluşturmanız sizlere büyük avantajlar sağlar. Peki nedir bunlar?

  • Kendinizi veya projelerinizi çevrimiçi olarak sergileme fırsatı.
  • Profesyonel bir imaj oluşturma ve yeteneklerinizi gösterme.
  • Potansiyel işverenlerin veya müşterilerin sizi daha iyi tanımalarını sağlama.
  • İlgilendiğiniz konuları paylaşma ve insanlarla etkileşimde bulunma.
  • Kişisel markanızı inşa etme ve kendinizi sektörde öne çıkarma.

Kişisel web sitenizin kullanıcı dostu bir arayüze sahip olması önemlidir. Menülerin ve sayfaların kolayca erişilebilir olması, ziyaretçilerin sitenizde rahatlıkla gezinmelerini sağlar. Basit ve kullanıcı odaklı bir tasarım tercih edin. Bu konuda Persobi yazılımımız oldukça iddialıdır. Web sitenizde paylaşacağınız içeriklerin kaliteli olması önemlidir. Yazılarınızı özenle hazırlayın, doğru dil ve dilbilgisi kurallarına dikkat edin. Ayrıca, görsellerinizin yüksek çözünürlüklü ve ilgi çekici olmasına özen gösterin.

Günümüzde mobil cihazlardan web sitelerine erişim oldukça yaygındır. Kişisel web sitenizin mobil cihazlara uyumlu olması önemlidir. Responsive tasarım kullanarak sitenizin farklı ekran boyutları için optimize edildiğinden emin olun. Yine bu konuda da kişisel web sitesi örnekleri arasında Persobi oldukça iddialı bir konumdadır. Bu, ziyaretçilerin mobil cihazlarında rahatlıkla sitenizi gezebilmelerini sağlar. Web sitenizin arama motorlarında daha iyi sıralamalar elde etmesi için SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) önemlidir. Başlıklarınızı, meta açıklamalarınızı ve içeriklerinizi SEO ilkelerine uygun bir şekilde optimize edin. Anahtar kelimeleri doğal bir şekilde kullanın ve içeriğinizi düzenli olarak güncelleyin.

Her çağa ayak uydurmak zorundayız. Sürekli olarak gelişen dijital çağ ile birlikte kendinizi de geliştirmeniz gerekmektedir. Sosyal medya hesaplarınızın biyografi bölümüne koyacağınız kişisel web sitesi linki dahi sizlere büyük bir prestij kazandıracaktır. Profilinizi ziyaret eden kullanıcılar, web site linkinizi görünce muhakkak merak edip ziyaret edecektir. Daha fazla zaman kaybetmeden sizler de kişisel web sitenizi Persobi yazılımı ile kurabilir ve dijital çağa büyük bir giriş sağlayabilirsiniz.

Powered by WISECP
Top