Parti Aday Yazılımları

AKP Aday Yazılımı

AK Parti için hazırlanmış olan siyasi parti, aday, aday adayı ve milletvekili yazılımımız.

MHP Aday Yazılımı

MHP için hazırlanmış olan siyasi parti, aday, aday adayı ve milletvekili yazılımımız.

CHP Aday Yazılımı

CHP için hazırlanmış olan siyasi parti, aday, aday adayı ve milletvekili yazılımımız.

İyi Parti Aday Yazılımı

İyi Parti için hazırlanmış olan siyasi parti, aday, aday adayı ve milletvekili yazılımımız.

Memleket Partisi Aday Yazılımı

Memleket Partisi için hazırlanmış olan siyasi parti, aday, aday adayı ve milletvekili yazılımımız.

Deva Partisi Aday Yazılımı

Deva Partisi için hazırlanmış olan siyasi parti, aday, aday adayı ve milletvekili yazılımımız.

Zafer Partisi Aday Yazılımı

Zafer Partisi için hazırlanmış olan siyasi parti, aday, aday adayı ve milletvekili yazılımımız.

Gelecek Partisi Aday Yazılımı

Gelecek Partisi için hazırlanmış olan siyasi parti, aday, aday adayı ve milletvekili yazılımımız.

Parti Aday Yazılımları

2024 Mart Yerel Seçimleri yaklaşırken adaylık yarışı gün geçtikçe daha da ciddi bir hal alıyor. Aday adayı olan tüm siyaset adamlarının online ortamda da kendilerini göstererek hedef kitlelerine daha da kolay bir biçimde ulaşmaları gerekiyor. Bununla beraber hizmetlerimizden etkin bir biçimde yararlanmaları halinde bekledikleri gibi bir sonucu elde edeceklerdir. Parti script hizmetlerimiz içerisinde her zaman daha faal bir konumda yer alabilirsiniz. Partinizin amblemiyle eşdeğer renkleri barındıracak olan bu yazılımlar içerisinde projelerinizi ya da daha önceki referanslarınızı net bir biçimde belirleyebilirsiniz. Benzer bir biçimde milletvekili script konusunda da aynı tip faaliyetler içerisinde yer alma şansınız gelişecektir.

Aday script yazılımlarına bağlı olarak seçmenlerinize daha faydalı ve pratik bir biçimde bilgi aktarımını sağlayacaksınız.

Parti Aday Yazılımları Ne İşe Yarar?

Yerel seçimlere bağlı olarak belediye başkanı, encümen ve muhtar adaylarına yönelik hizmetler veriyoruz. Verdiğimiz hizmetler kapsamında var olan parti aday şablonu sayesinde daha basit bir biçimde seçmenlerinize ulaşarak, oylarına talip olduğunuzu belirtebilirsiniz. Bu hizmetlerimizden faydalanarak seçim öncesi daha da geniş kitlelere ulaşabilirsiniz.

  • Özgeçmişinize yer vererek, halkın sizi tanımasını sağlayabilirsiniz.
  • Seçim öncesi projelerinizden ve vaatlerinizden bahsederek, seçmenlerin neden sizi tercih etmesi gerektiğini belirtebilirsiniz.
  • Siyasi geçmişiniz ve diğer detaylarınız hakkında bilgi sağlayabilirsiniz.

Milletvekili Script Hizmetlerimiz

Halihazırda görev yapan milletvekillerimizin de var olan faaliyetleri ya da paylaşımları tek bir kanalda toplanabilir. Bu hususta hizmet vererek milletvekili script seçeneğimizi sizlere aktarmaktayız. Özel tasarımlarımızın yanı sıra tamamen arama motoruna uygun olan bu faaliyetlerimizden faydalanabilirsiniz. Özellikle milletvekili sitesi kur konusunda girişimleriniz için değişik türlerdeki seçeneklerimize rahatlıkla ulaşacaksınız.

Vekil ya da parti için var olan scriptlerimizi son derecede rahat bir biçimde yönetebilirsiniz. Bununla beraber aday sitesi kur gibi girişimleriniz olduğunda her zaman için sonuç alacaksınız. Ayrıca daha genel düşünerek parti sitesi kur gibi bir faaliyet içerisinde de olacaksanız sizlere en özel tasarımları sağlamaktayız. Böylelikle seçmenlerinize ve hedef kitlenize en makul biçimde ulaşma şansına sahip olacaksınız.

Aday Script

Adaylar için hazırlamış olduğumuz toplam sekiz adet hazır konsept bulunmaktadır. Bu yazılım ile birlikte faaliyetlerinizi yayınlayabilir, etkinliklerinizi paylaşabilir ve basın açıklamalarınızı kitleniz için yayınlayabilirsiniz. Özgeçmişiniz hakkında bilgi verebilir, haberler paylaşabilirsiniz. Modern tasarımı ile birlikte sizlere büyük avantaj sağlar. Galeri sistemi sayesinde hem foto galeri hem de video galeri paylaşımlarınızı rahatlıkla yapabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarınızı paylaşabileceğiniz aday script yazılımımız ile birlikte dijital çağa ilk adımı atabilir ve web sitesinizi oluşturabilirsiniz. Tamamen özel tasarımlarımız ile birlikte fark yaratacağınızdan emin olabilirsiniz. Seçmenlerinize en hızlı şekilde ulaşmak için sizler de hemen bir web sitesi oluşturabilirsiniz.

Powered by WISECP
Top