Logisbi - Nakliyat ve Lojistik Yazılımı

Nakliyat ve Lojistik Yazılımı, endüstriyel taşıma, depolama ve dağıtım işlemlerinin etkin yönetimini sağlamak için tasarlanmış bir yazılımdır.

Yazılım Hakkında Gereksinimler: PHP 7.2 ve Ioncube v10

Responsive Uyumlu
Sınırsız Renk Seçeneği
Alan Adı Lisanslı
Gelişmiş Yönetim Paneli
Logisbi Kapak

Logisbi Hakkında

Yazılımlarımız tamamen mobil uyumludur.

Kullanılabilir Teklif Formu

Teklif formu sayesinde müşterileriniz direkt olarak sizlere tekliflerini iletebilir. İletilen teklifler yöneticiye bildirim olarak gider. Teklif formu sayesinde yeni müşterilerinize kapılarınızı açalabilirsiniz.

Çoklu Dil Desteği Özelliği

Gelişmiş çeviri sistemi ile dilediğiniz dili ister kullanıcı panel kısmına ister admin paneline ekleyebilir ve çok kolay bir şekilde yönetimini sağlayabilirsiniz.

Sınırsız Renk ile Tema Özelleştirebilme

Kolay yönetilebilir renk ayarları ile sitenizin renklerini istediğiniz gibi değiştirebilir, istediğiniz gibi renkler verebilirsiniz. Detaylı renk değişim sistemi ile özgürce renklendirin.

Anlık Mail Bildirim Sistemi

Hem müşteri tarafına, hem yönetici tarafına her işlem bilgi amaçlı mail iletilir. Gelişmiş mail sistemi ile mail şablonlarını dilediğiniz gibi rahatlıkla ayarlayabilirsiniz.

Logisbi Özellikleri

Yazılımımıza ait eşsiz özellikler listesi.

Gelişmiş Foto Galeri Sistemi

Gelişmiş ve Özel Yönetim Paneli

Özelleştirilebilir Esnek Menü Yönetimi

Esnek Yapısı Sayesinde Çoğu Sektöre Uygun

Responsive ve SEO Uyumlu Kodlama

Ayarlanabilir Özel Reklam Alanları

Gelişmiş Altyapılı Blog ve Blog Yazı Sayfaları

Üyeliksiz Otomatik Çalışan Sistem

Gelişmiş Video Galeri Sistemi

Modern Tasarımlı Hizmetler Sayfası

Özelleştirilebilir Link Uzantıları

Logisbi Ücretsiz Modülleri

Yazılımımız için hazırlanmış ücretsiz modül paketlerimiz.

Disqus Yorum
Ücretsiz
Discord Webhook
Ücretsiz
Google Translate
Ücretsiz
Ziyaretçi Sayacı
Ücretsiz
WhatsApp Butonu
Ücretsiz

Sıkça Sorulan Sorular

Yazılımımız hakkında sıkça sorulan soruların cevaplarını buradan bulabilirsiniz.

Sistem gereksinimleri nedir?

Yazılımımızı sorunsuz kullanabilmeniz için hostinginiz 7.2 PHP / Ioncube v10.2 sistemlerini karşılamak zorundadır. Tercihen iyi bir kullanım için cPanel önermekteyiz.

Yönetici Paneli Giriş Bilgileri Nedir?

Logisbi yönetici paneli giriş bilgileri şu şekildedir; (kullanıcı adı: admin / şifre: admin)

Hangi dosyalar şifreli?

Admin ve lisans dosyaları şifreli şekilde teslim edilmektedir. Tema dosyası tamamen açık kaynaktır.

Ne kadar sürede teslim alabilirim?

Eğer online ödeme yaparsanız dosyalar otomatik olarak sizlere iletilir. Havale/EFT olarak ödeme yaparsanız ekibimiz inceleyip, ödemeyi onayladıktan sonra dosyalar sizlere iletilir. Dosyalarınıza Müşteri Paneli üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ürünü satın aldım. Kurulumu nasıl yapacağım?

Ürün satın alma işleminden sonra Metbi.net size bir defalık ücretsiz kurulum desteği sunar. Dilerseniz bir defaya mahsus ücretsiz kurulumdan yararlanabilirsiniz. Daha sonra yapılacak kurulum işlemleri ücretli olarak yapılabilmektedir.

Destek sağlıyor musunuz?

Ürün satın alma işleminden sonra Metbi.net size 10 gün ücretsiz teknik destek imkanı sunar. 10 gün sonrasında talep edilen destekler, ücreti karşılığında yapılabilir. 10 gün içerisinde sadece teknik destek verilmektedir. Destek saatleri 12:00/19:00 arasındadır.

Ürün lisanslı mı? İptal/iade yapabilir miyim?

Satın almış olduğunuz ürünler domain adresinize ömür boyu lisanslanmaktadır. Almış olduğunuz lisanslar daha sonrasında iptal/iade yapılamaz ve lisans değişikliği sağlanamaz.

Lojistik Yazılım Nedir?

Lojistik yazılımı, lojistik ve nakliye sektörlerinde faaliyet gösteren işletmelerin lojistik süreçlerini yönetmelerine yardımcı olan bir yazılımdır. Lojistik yazılımı, maliyet hesaplamaları, nakliye taleplerinin takibi, müşteri takibi, raporlama ve analitik özellikleri gibi özellikleri sunar. Bu yazılım, işletmelerin lojistik faaliyetlerini daha verimli, düzenli ve etkin bir şekilde yönetmelerine yardımcı olur.

Lojistik Script Faydaları Nedir?

Lojistik script, bir işletmenin nakliye ve dağıtım işlemlerini daha verimli ve etkili hale getirmesine yardımcı olan bir yazılım programıdır. Lojistik scriptin faydaları şunlar olabilir:

1-) Hizmetleri Listelemek: Yazılımımızı kullanarak tüm hizmetlerinizi listeleyebilir ve hizmetiniz hakkında detaylı bilgiler verebilirsiniz. Kullanıcılar hizmetlerinizin detaylarına direkt olarak ulaşır ve aktardığınız bilgiler neticesinde bilgi sahibi olurlar.

2-) Hizmet Bölgelerini Listelemek: Eğer hizmet bölgeleriniz varsa yazılımımızı kullanarak tüm hizmet bölgelerinizi ve çalışma prensiplerinizi müşterilerinizle çok rahat bir şekilde paylaşabilirsiniz.

3-) Teklif Al: Yazılımımızda Teklif Al özelliği bulunmaktadır. Buradan teklif almak isteyen müşterileriniz sizlere bilgilerini gönderir ve sizlere bilgi maili iletilir. Bu sayede müşterilerinizle rahatlıkla iletişim halinde kalabilirsiniz.

Nakliyat Script Nedir?

Nakliyat Script, nakliye ve lojistik sektöründe faaliyet gösteren işletmeler için tasarlanmış bir web tabanlı yazılımdır. Bu script, nakliye süreçlerinin daha verimli ve etkin hale getirilmesine yardımcı olmak amacıyla tasarlanmıştır. Nakliyat Script, kullanıcı dostu bir arayüze sahip olduğundan, kullanımı kolay ve hızlıdır. Nakliyat Script, lojistik ve nakliye sektöründe faaliyet gösteren işletmelerin maliyetlerini azaltmasına, müşteri memnuniyetini arttırmasına ve rekabet güçlerini arttırmasına yardımcı olur.

Powered by WISECP
Top