İlk Siparişinize Özel 150 TRY İndirim Fırsatını Kaçırmayın! İndirim Kodu: MET150

Nakliyat Script

Logisbi - Nakliyat ve Lojistik Yazılımı

Nakliyat ve Lojistik Yazılımı, endüstriyel taşıma, depolama ve dağıtım işlemlerinin etkin yönetimini sağlamak için tasarlanmış bir yazılımdır.

Yazılım Hakkında Gereksinimler: PHP 7.2 ve Ioncube v10

Responsive Uyumlu
Sınırsız Renk Seçeneği
Alan Adı Lisanslı
Gelişmiş Yönetim Paneli
Logisbi Kapak

Logisbi Hakkında

Yazılımlarımız tamamen mobil uyumludur.

Kullanılabilir Teklif Formu

Teklif formu sayesinde müşterileriniz direkt olarak sizlere tekliflerini iletebilir. İletilen teklifler yöneticiye bildirim olarak gider. Teklif formu sayesinde yeni müşterilerinize kapılarınızı açalabilirsiniz.

Çoklu Dil Desteği Özelliği

Gelişmiş çeviri sistemi ile dilediğiniz dili ister kullanıcı panel kısmına ister admin paneline ekleyebilir ve çok kolay bir şekilde yönetimini sağlayabilirsiniz.

Sınırsız Renk ile Tema Özelleştirebilme

Kolay yönetilebilir renk ayarları ile sitenizin renklerini istediğiniz gibi değiştirebilir, istediğiniz gibi renkler verebilirsiniz.

Anlık Mail Bildirim Sistemi

Hem müşteri tarafına, hem yönetici tarafına her işlem bilgi amaçlı mail iletilir. Gelişmiş mail sistemi ile mail şablonlarını dilediğiniz gibi rahatlıkla ayarlayabilirsiniz.

Logisbi Özellikleri

Yazılımımıza ait eşsiz özellikler listesi.

Gelişmiş Foto Galeri Sistemi

Gelişmiş ve Özel Yönetim Paneli

Özelleştirilebilir Esnek Menü Yönetimi

Esnek Yapısı Sayesinde Çoğu Sektöre Uygun

Responsive ve SEO Uyumlu Kodlama

Ayarlanabilir Özel Reklam Alanları

Gelişmiş Altyapılı Blog ve Blog Yazı Sayfaları

Üyeliksiz Otomatik Çalışan Sistem

Gelişmiş Video Galeri Sistemi

Modern Tasarımlı Hizmetler Sayfası

Özelleştirilebilir Link Uzantıları

Logisbi Ücretsiz Modülleri

Yazılımımız için hazırlanmış ücretsiz modül paketlerimiz.

Disqus Yorum
Ücretsiz
Discord Webhook
Ücretsiz
Google Translate
Ücretsiz
Ziyaretçi Sayacı
Ücretsiz
WhatsApp Butonu
Ücretsiz

Sıkça Sorulan Sorular

Yazılımımız hakkında sıkça sorulan soruların cevaplarını buradan bulabilirsiniz.

Sistem gereksinimleri nedir?

Yazılımımızı sorunsuz kullanabilmeniz için hostinginiz 7.2 PHP / Ioncube v10.2 sistemlerini karşılamak zorundadır. Tercihen iyi bir kullanım için cPanel önermekteyiz.

Yönetici Paneli Giriş Bilgileri Nedir?

Logisbi yönetici paneli giriş bilgileri şu şekildedir; (kullanıcı adı: admin / şifre: admin)

Hangi dosyalar şifreli?

Admin ve lisans dosyaları şifreli şekilde teslim edilmektedir. Tema dosyası tamamen açık kaynaktır.

Ne kadar sürede teslim alabilirim?

Eğer online ödeme yaparsanız dosyalar otomatik olarak sizlere iletilir. Havale/EFT olarak ödeme yaparsanız ekibimiz inceleyip, ödemeyi onayladıktan sonra dosyalar sizlere iletilir. Dosyalarınıza Müşteri Paneli üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ürünü satın aldım. Kurulumu nasıl yapacağım?

Ürün satın alma işleminden sonra Metbi.net size bir defalık ücretsiz kurulum desteği sunar. Dilerseniz bir defaya mahsus ücretsiz kurulumdan yararlanabilirsiniz. Daha sonra yapılacak kurulum işlemleri ücretli olarak yapılabilmektedir.

Destek sağlıyor musunuz?

Ürün satın alma işleminden sonra Metbi.net size 10 gün ücretsiz teknik destek imkanı sunar. 10 gün sonrasında talep edilen destekler, ücreti karşılığında yapılabilir. 10 gün içerisinde sadece teknik destek verilmektedir. Destek saatleri 12:00/19:00 arasındadır.

Ürün lisanslı mı?

Satın almış olduğunuz ürünler domain adresinize ömür boyu lisanslanmaktadır.

İptal/iade yapabilir miyim?

Almış olduğunuz lisanslar daha sonrasında iptal/iade yapılamaz ve lisans değişikliği sağlanamaz.

Nakliyat Script

Logisbi yazılımı, nakliye ve lojistik sektöründe faaliyet gösteren işletmeler için tasarlanmış bir web tabanlı yazılımdır. Nakliyat sektöründe faaliyet gösteren bir işletmeniz varsa nakliyat script konusunda oldukça dikkat çekici özelliklere sahiptir.

Logisbi yazılımı, nakliye süreçlerinin daha verimli ve etkin hale getirilmesine yardımcı olmak amacıyla tasarlanmıştır. Sizler için üretilmiş olan nakliyat yazılımı kullanıcı dostu bir arayüze sahip olduğundan, kullanımı kolay ve hızlıdır. Eğer nakliyat sektöründe bir işletmeniz var ise ve nakliyat sitesi kurmak istiyorsanız Logisbi yazılımı bu noktada sizler için üretilmiş olan, modern tasarımı ile birlikte sizlere büyük prestij kazandıracak bir nakliyat yazılımı ürünüdür. Lojistik ve nakliye sektöründe faaliyet gösteren işletmelerin maliyetlerini azaltmasına, müşteri memnuniyetini arttırmasına ve rekabet güçlerini arttırmasına yardımcı olur.

Hizmetlerinizi ve hizmet bölgelerinizi detaylı bir şekilde web sitenizde yayınlayabilir ve müşteri kitleniz ile buluşturabilirsiniz. Multimedya özelliği sayesinde dilerseniz fotoğraf galerisi ve video galerisi özelliklerini de kullanabilir ve web siteniz üzerinden fotoğraf galerisi veya video galerisi yayınlayabilirsiniz. Banka hesaplarınızı yayınlayabilirsiniz, bir müşteriniz ödeme bilgisi istediğin de direkt olarak web sitenizin linkini gönderebilirsiniz. Bu sayede web sitenize eklediğiniz tüm banka hesaplarına tek bir tık ile müşteriniz ulaşmış olacaktır.

Lojistik Script

Eğer lojistik sektöründe faaliyet gösteren bir işletmeniz varsa ve aklınızdan web sitesi açmak gibi bir hedef varsa bu konuda Logisbi yazılımı size büyük kolaylıklar sunacaktır. Logisbi yazılımı, sizlere lojistik script ürünü olarak büyük avantajlar sağlar. Örnek vermek gerekirse;

  • Hizmetleri Listelemek: Yazılımımızı kullanarak tüm hizmetlerinizi listeleyebilir ve hizmetiniz hakkında detaylı bilgiler verebilirsiniz. Kullanıcılar hizmetlerinizin detaylarına direkt olarak ulaşır ve aktardığınız bilgiler neticesinde bilgi sahibi olurlar.
  • Hizmet Bölgelerini Listelemek: Eğer hizmet bölgeleriniz varsa yazılımımızı kullanarak tüm hizmet bölgelerinizi ve çalışma prensiplerinizi müşterilerinizle çok rahat bir şekilde paylaşabilirsiniz.
  • Teklif Al: Yazılımımızda Teklif Al özelliği bulunmaktadır. Buradan teklif almak isteyen müşterileriniz sizlere bilgilerini gönderir ve sizlere bilgi maili iletilir. Bu sayede müşterilerinizle rahatlıkla iletişim halinde kalabilirsiniz.

Tüm bunları ve daha fazlasını lojistik yazılımı ile birlikte sağlayabilirsiniz. Takdir edebileceğiniz gibi bulunduğumuz dönem içerisinde internet çok büyük rol oynamaktadır. Gerek prestij olarak gerek ise daha geniş müşteri kitlesine ulaşım sağlayabilmek adına lojistik sitesi kurmak günümüz şartlarında mecburiyet haline gelmiştir. Sizler de daha fazla zaman kaybetmeden işletmenize ait bir web sitesi oluşturabilir ve markanıza ait bir web sitesi olmasını sağlayabilirsiniz.

Powered by WISECP
Top