Doctobi - Doktor, Klinik ve Hastane Yazılımı

Etkileyici, ilgi çekici ve akılda kalıcı, modern tasarımı ile birlikte Doctobi yazılımı kullanarak doktor, klinik ve hastane sitelerinizi kurabilir ve rahatlıkla yönetebilirsiniz.

Yazılım Hakkında Gereksinimler: PHP 7.2 ve Ioncube v10

Responsive Uyumlu
Sınırsız Renk Seçeneği
Alan Adı Lisanslı
Gelişmiş Yönetim Paneli
Doctobi Kapak

Doctobi Hakkında

Yazılımlarımız tamamen mobil uyumludur.

Randevu Al Sistemi

Yazılımımızda bulunan randevu sistemi sayesinde web siteniz üzerinden online olarak randevu alabilir ve yönetimini çok kolay bir şekilde sağlayabilirsiniz.

Çoklu Dil Desteği Özelliği

Gelişmiş çeviri sistemi ile dilediğiniz dili ister kullanıcı panel kısmına ister admin paneline ekleyebilir ve çok kolay bir şekilde yönetimini sağlayabilirsiniz.

Sınırsız Renk ile Tema Özelleştirebilme

Kolay yönetilebilir renk ayarları ile sitenizin renklerini istediğiniz gibi değiştirebilir, istediğiniz gibi renkler verebilirsiniz. Detaylı renk değişim sistemi ile özgürce renklendirin.

Anlık Mail Bildirim Sistemi

Hem müşteri tarafına, hem yönetici tarafına her işlem bilgi amaçlı mail iletilir. Gelişmiş mail sistemi ile mail şablonlarını dilediğiniz gibi rahatlıkla ayarlayabilirsiniz.

Doctobi Özellikleri

Yazılımımıza ait eşsiz özellikler listesi.

Gelişmiş Foto Galeri Sistemi

Gelişmiş ve Özel Yönetim Paneli

Özelleştirilebilir Esnek Menü Yönetimi

Esnek Yapısı Sayesinde Çoğu Sektöre Uygun

Responsive ve SEO Uyumlu Kodlama

Ayarlanabilir Özel Reklam Alanları

Gelişmiş Altyapılı Blog ve Blog Yazı Sayfaları

Üyeliksiz Otomatik Çalışan Sistem

Gelişmiş Video Galeri Sistemi

Modern Tasarımlı Tıbbi Birimler Sayfası

Özelleştirilebilir Link Uzantıları

Doctobi Ücretsiz Modülleri

Yazılımımız için hazırlanmış ücretsiz modül paketlerimiz.

Disqus Yorum
Ücretsiz
Discord Webhook
Ücretsiz
Google Translate
Ücretsiz
Ziyaretçi Sayacı
Ücretsiz
WhatsApp Butonu
Ücretsiz

Sıkça Sorulan Sorular

Yazılımımız hakkında sıkça sorulan soruların cevaplarını buradan bulabilirsiniz.

Sistem gereksinimleri nedir?

Yazılımımızı sorunsuz kullanabilmeniz için hostinginiz 7.2 PHP / Ioncube v10.2 sistemlerini karşılamak zorundadır. Tercihen iyi bir kullanım için cPanel önermekteyiz.

Yönetici Paneli Giriş Bilgileri Nedir?

Doctobi yönetici paneli giriş bilgileri şu şekildedir; (kullanıcı adı: admin / şifre: admin)

Hangi dosyalar şifreli?

Admin ve lisans dosyaları şifreli şekilde teslim edilmektedir. Tema dosyası tamamen açık kaynaktır.

Ne kadar sürede teslim alabilirim?

Eğer online ödeme yaparsanız dosyalar otomatik olarak sizlere iletilir. Havale/EFT olarak ödeme yaparsanız ekibimiz inceleyip, ödemeyi onayladıktan sonra dosyalar sizlere iletilir. Dosyalarınıza Müşteri Paneli üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ürünü satın aldım. Kurulumu nasıl yapacağım?

Ürün satın alma işleminden sonra Metbi.net size bir defalık ücretsiz kurulum desteği sunar. Dilerseniz bir defaya mahsus ücretsiz kurulumdan yararlanabilirsiniz. Daha sonra yapılacak kurulum işlemleri ücretli olarak yapılabilmektedir.

Destek sağlıyor musunuz?

Ürün satın alma işleminden sonra Metbi.net size 7 gün ücretsiz teknik destek imkanı sunar. 7 gün sonrasında talep edilen destekler, ücreti karşılığında yapılabilir. 7 gün içerisinde sadece teknik destek verilmektedir. Destek saatleri 12:00/19:00 arasındadır.

Ürün lisanslı mı? İptal/iade yapabilir miyim?

Satın almış olduğunuz ürünler domain adresinize ömür boyu lisanslanmaktadır. Almış olduğunuz lisanslar daha sonrasında iptal/iade yapılamaz ve lisans değişikliği sağlanamaz.

Doktor, Klinik ve Hastane Yazılımı

Doktor, klinik ve hastane yazılımları, sağlık hizmetlerinin yönetimi için geliştirilmiş dijital araçlardır. Bu yazılımlar, hastaların randevu planlaması, tedavi planları gibi birçok süreci dijital olarak yönetmeye olanak tanımaktadır. Doktor, klinik ve hastane yazılımları, sağlık hizmetlerindeki verimliliği artırmak ve hizmet kalitesini yükseltmek için önemli bir rol oynamaktadır.

Doktor Script Faydaları Nedir?

Doktor script, doktorların günlük işlemlerini kolaylaştırmak amacıyla tasarlanmış bir yazılımdır. Bu yazılımın birçok faydası vardır. Online olarak randevu taleplerinizi alabilirsiniz, iletişim taleplerinizi alabilirsiniz. Kendiniz hakkında bilgi verebilisiniz ve en önemlisi kendi adınızı dijitale taşıyarak prestijinizi yükseltebilirsiniz. Blog yazıları yazabilir ve kitlenize ulaşımda kolaylık sağlayabilirsiniz. Doktor sitesi kurmak artık Doctobi ile çok kolay.

Hastane ve Polikinlik Yazılım Faydaları

Doctobi yazılımımız ile birlikte hastane script ve polikinlik script sitelerinizi rahatlıkla kurabilir ve yönetimini sağlayabilirsiniz. Yazılımımız ile birlikte online olarak randevu toplayabilir, bu randevuları yönetebilirsiniz. İşletmenizi dijitale taşıyarak müşterilerinizin güvenini kazanabilir ve daha kolay bir hizmet verebilirsiniz. Yazılımımız ile birlikte hastane bölümlerinizi sergileyebilir, bölümlerinizi girebilir ve detaylarını yönetebilirsiniz. Yazılımımız içerisinde bulunan birden fazla fonksiyon sayesinde dijital ortamda daha prestijli hale gelebilir ve tüm işlemlerinizi kolay ve basit bir şekilde sağlayabilirsiniz. Modern tasarımı ile birlikte Doctobi kullanarak web sitenizi hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz. Hastane yazılım ve polikinlik yazılım arayanlar için en modern tasarıma sahip olan Doctobi yazılımımızı kullanabilirsiniz.

Powered by WISECP
WhatsApp İletişim
Top