Doktor Script

Doctobi - Doktor, Klinik ve Hastane Yazılımı

Etkileyici, ilgi çekici ve akılda kalıcı, modern tasarımı ile birlikte Doctobi yazılımı kullanarak doktor, klinik ve hastane sitelerinizi kurabilir ve rahatlıkla yönetebilirsiniz.

Yazılım Hakkında Gereksinimler: PHP 7.2 ve Ioncube v10

Responsive Uyumlu
Sınırsız Renk Seçeneği
Alan Adı Lisanslı
Gelişmiş Yönetim Paneli
Doctobi Kapak

Doctobi Hakkında

Yazılımlarımız tamamen mobil uyumludur.

Randevu Al Sistemi

Yazılımımızda bulunan randevu sistemi sayesinde web siteniz üzerinden online olarak randevu alabilir ve yönetimini çok kolay bir şekilde sağlayabilirsiniz.

Çoklu Dil Desteği Özelliği

Gelişmiş çeviri sistemi ile dilediğiniz dili ister kullanıcı panel kısmına ister admin paneline ekleyebilir ve çok kolay bir şekilde yönetimini sağlayabilirsiniz.

Sınırsız Renk ile Tema Özelleştirebilme

Kolay yönetilebilir renk ayarları ile sitenizin renklerini istediğiniz gibi değiştirebilir, istediğiniz gibi renkler verebilirsiniz.

Anlık Mail Bildirim Sistemi

Hem müşteri tarafına, hem yönetici tarafına her işlem bilgi amaçlı mail iletilir. Gelişmiş mail sistemi ile mail şablonlarını dilediğiniz gibi rahatlıkla ayarlayabilirsiniz.

Doctobi Özellikleri

Yazılımımıza ait eşsiz özellikler listesi.

Gelişmiş Foto Galeri Sistemi

Gelişmiş ve Özel Yönetim Paneli

Özelleştirilebilir Esnek Menü Yönetimi

Esnek Yapısı Sayesinde Çoğu Sektöre Uygun

Responsive ve SEO Uyumlu Kodlama

Ayarlanabilir Özel Reklam Alanları

Gelişmiş Altyapılı Blog ve Blog Yazı Sayfaları

Üyeliksiz Otomatik Çalışan Sistem

Gelişmiş Video Galeri Sistemi

Modern Tasarımlı Tıbbi Birimler Sayfası

Özelleştirilebilir Link Uzantıları

Doctobi Ücretsiz Modülleri

Yazılımımız için hazırlanmış ücretsiz modül paketlerimiz.

Disqus Yorum
Ücretsiz
Discord Webhook
Ücretsiz
Google Translate
Ücretsiz
Ziyaretçi Sayacı
Ücretsiz
WhatsApp Butonu
Ücretsiz

Sıkça Sorulan Sorular

Yazılımımız hakkında sıkça sorulan soruların cevaplarını buradan bulabilirsiniz.

Sistem gereksinimleri nedir?

Yazılımımızı sorunsuz kullanabilmeniz için hostinginiz 7.2 PHP / Ioncube v10.2 sistemlerini karşılamak zorundadır. Tercihen iyi bir kullanım için cPanel önermekteyiz.

Yönetici Paneli Giriş Bilgileri Nedir?

Doctobi yönetici paneli giriş bilgileri şu şekildedir; (kullanıcı adı: admin / şifre: admin)

Hangi dosyalar şifreli?

Admin ve lisans dosyaları şifreli şekilde teslim edilmektedir. Tema dosyası tamamen açık kaynaktır.

Ne kadar sürede teslim alabilirim?

Eğer online ödeme yaparsanız dosyalar otomatik olarak sizlere iletilir. Havale/EFT olarak ödeme yaparsanız ekibimiz inceleyip, ödemeyi onayladıktan sonra dosyalar sizlere iletilir. Dosyalarınıza Müşteri Paneli üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ürünü satın aldım. Kurulumu nasıl yapacağım?

Ürün satın alma işleminden sonra Metbi.net size bir defalık ücretsiz kurulum desteği sunar. Dilerseniz bir defaya mahsus ücretsiz kurulumdan yararlanabilirsiniz. Daha sonra yapılacak kurulum işlemleri ücretli olarak yapılabilmektedir.

Destek sağlıyor musunuz?

Ürün satın alma işleminden sonra Metbi.net size 10 gün ücretsiz teknik destek imkanı sunar. 10 gün sonrasında talep edilen destekler, ücreti karşılığında yapılabilir. 10 gün içerisinde sadece teknik destek verilmektedir. Destek saatleri 12:00/19:00 arasındadır.

Ürün lisanslı mı?

Satın almış olduğunuz ürünler domain adresinize ömür boyu lisanslanmaktadır.

İptal/iade yapabilir miyim?

Almış olduğunuz lisanslar daha sonrasında iptal/iade yapılamaz ve lisans değişikliği sağlanamaz.

Doktor Script

Doctobi yazılımı ile birlikte doktor, klinik ve hastane gibi işletmeleriniz için web sitesi açabilirsiniz. Sağlık hizmetlerinin yönetimi için geliştirilmiş dijital bir araçtır. Hastalarınız web siteniz üzerinden online olarak randevu alabilir ve bu randevuları yönetebilirsiniz. Birçok süreci dijital olarak yönetmeye olanak tanımaktadır. Doctobi yazılımı, doktor script ürünü sayesinde sağlık hizmetlerindeki verimliliği artırmak ve hizmet kalitesini yükseltmek için önemli bir rol oynamaktadır.

Doctobi yazılımı, doktorların günlük işlemlerini kolaylaştırmak amacıyla tasarlanmış bir yazılımdır. Bu yazılımın birçok faydası vardır. Online olarak randevu taleplerinizi alabilirsiniz, iletişim taleplerinizi alabilirsiniz. Kendiniz hakkında bilgi verebilisiniz ve en önemlisi kendi adınızı dijitale taşıyarak prestijinizi yükseltebilirsiniz. Blog yazıları yazabilir ve kitlenize ulaşımda kolaylık sağlayabilirsiniz. Artık doktor sitesi kurmak Doctobi yazılımı ile çok kolay ve hızlı.

Hastane Script

Eğer hastane dalı içerisinde bir web sitesi oluşturma gibi bir planınız varsa Doctobi yazılımını kullanabilirsiniz. Yazılımımız ile birlikte online olarak randevu toplayabilir, bu randevuları yönetebilirsiniz. İşletmenizi dijitale taşıyarak müşterilerinizin güvenini kazanabilir ve daha kolay bir hizmet verebilirsiniz. Yazılım olarak hastane script sektöründe Doctobi yazılım ürünü oldukça önemli bir konumda rol almaktadır.

Doctobi yazılımı ile birlikte hastane bölümlerinizi sergileyebilir, bölümlerinizi girebilir ve detaylarını yönetebilirsiniz. Yazılımımız içerisinde bulunan birden fazla fonksiyon sayesinde dijital ortamda daha prestijli hale gelebilir ve tüm işlemlerinizi kolay ve basit bir şekilde sağlayabilirsiniz.

Modern tasarımı ile birlikte Doctobi kullanarak hastane sitesi kurmak gibi bir planınız varsa web sitenizi hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz. En modern ve dinamik bir tasarıma sahip olan hastane yazılım ürünümüz ile birlikte cep telefonlarından da sorunsuz olarak erişim sağlanabilmekte ve işlem görülebilmektedir.

Polikinlik Script

Polikinliğinizi ziyaret edecek olan insanlar, polikinliğinize gelmeden önce web siteniz üzerinden bilgi alabilir. Örneğin doktor ve sağlıkçı ekibinizi web sitenize eklemeniz durumunda tedavi edecek doktor ve sağlıkçılarınızı da online olarak görüntüleyebilir. Tüm bunları göz önüne aldığımızda günümüz şartlarında gerçekten de polikinlik sitesi kurmak çok önemli bir duruma gelmiştir. Ancak tüm bu noktalar da seçeceğiniz polikinlik yazılımı en önemli etkendir. Üst bölümde saymış olduğumuz tüm özellikleri barındırması gerekmektedir. Bizim kendi üretimimiz olan Doctobi yazılımı ile birlikte tüm bu bahsettiğimiz özelliklere rahatlıkla erişebilir ve kullanabilirsiniz.

Powered by WISECP
Paket Satış Yazılımı Yayında

Bisoci'nin benzersiz özellikleri ve modern tasarımlarıyla hizmetlerinizi yönetmeye başlayarak öne geçin.

İncele
Top