İlk Siparişinize Özel 150 TRY İndirim Fırsatını Kaçırmayın! İndirim Kodu: MET150

Kişisel Web Sitesi

wiMine - Kişisel Site Yazılımı

Kişisel sitenizi oluşturabilir, ürünlerinizi, bloglarınızı ve daha nicelerini yönetebilirsiniz.

Yazılım Hakkında Gereksinimler: PHP 7.2 ve Ioncube v10

Responsive Uyumlu
Sınırsız Renk Seçeneği
Alan Adı Lisanslı
Sanal Pos Seçenekleri
wiMine Kişisel Yazılım

wiMine Hakkında

Yazılımlarımız tamamen mobil uyumludur.

5 Farklı Ödeme Entegrasyonu

Güvenilir ve kesintisiz şekilde ödeme alabileceğiniz Havale/EFT, PayTR, Weepay, Shopier, Paymes şeklinde 5 adet sizler için ödeme entegrasyonlarımız mevcuttur.

Çoklu Dil Desteği Özelliği

Gelişmiş çeviri sistemi ile dilediğiniz dili ister kullanıcı panel kısmına ister admin paneline ekleyebilir ve çok kolay bir şekilde yönetimini sağlayabilirsiniz.

Sınırsız Renk ile Tema Özelleştirebilme

Kolay yönetilebilir renk ayarları ile sitenizin renklerini istediğiniz gibi değiştirebilir, istediğiniz gibi renkler verebilirsiniz.

Anlık Mail Bildirim Sistemi

Hem müşteri tarafına, hem yönetici tarafına her işlem bilgi amaçlı mail iletilir. Gelişmiş mail sistemi ile mail şablonlarını dilediğiniz gibi rahatlıkla ayarlayabilirsiniz.

wiMine Özellikleri

Yazılımımıza ait eşsiz özellikler listesi.

Gelişmiş ve Özel Yönetim Paneli

Özelleştirilebilir Esnek Menü Yönetimi

Sipariş Sorgulama Sistemi

Esnek Yapısı Sayesinde Çoğu Sektöre Uygun

Responsive ve SEO Uyumlu Kodlama

Ayarlanabilir Özel Reklam Alanları

Gelişmiş Altyapılı Blog ve Blog Yazı Sayfaları

Üyeliksiz Otomatik Çalışan Sistem

Ödeme Bildirim Sistemi

Modern Tasarımlı Ürünler ve Portfolio Sayfaları

Özelleştirilebilir Link Uzantıları

wiMine Ücretsiz Modülleri

Yazılımımız için hazırlanmış ücretsiz modül paketlerimiz.

Disqus Yorum
Ücretsiz
Discord Webhook
Ücretsiz
Google Translate
Ücretsiz
Ziyaretçi Sayacı
Ücretsiz
WhatsApp Butonu
Ücretsiz

Sıkça Sorulan Sorular

Yazılımımız hakkında sıkça sorulan soruların cevaplarını buradan bulabilirsiniz.

Sistem gereksinimleri nedir?

Yazılımımızı sorunsuz kullanabilmeniz için hostinginiz 7.2 PHP / Ioncube v10.2 sistemlerini karşılamak zorundadır. Tercihen iyi bir kullanım için cPanel önermekteyiz.

Ödeme entegrasyonları mevcut mu?

Online Ödeme, Havale/EFT entegreleri ile bir çok alternatif üzerinden ödeme alabilirsiniz. Şu an aktif olan entegreli firmalar; PayTR, Weepay, Paymes, Shopier dir.

Yönetici Paneli Giriş Bilgileri Nedir?

wiMine yönetici paneli giriş bilgileri şu şekildedir; (kullanıcı adı: admin / şifre: admin)

Hangi dosyalar şifreli?

Admin ve lisans dosyaları şifreli şekilde teslim edilmektedir. Tema dosyası tamamen açık kaynaktır.

Ne kadar sürede teslim alabilirim?

Eğer online ödeme yaparsanız dosyalar otomatik olarak sizlere iletilir. Havale/EFT olarak ödeme yaparsanız ekibimiz inceleyip, ödemeyi onayladıktan sonra dosyalar sizlere iletilir. Dosyalarınıza Müşteri Paneli üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ürünü satın aldım. Kurulumu nasıl yapacağım?

Ürün satın alma işleminden sonra Metbi.net size bir defalık ücretsiz kurulum desteği sunar. Dilerseniz bir defaya mahsus ücretsiz kurulumdan yararlanabilirsiniz. Daha sonra yapılacak kurulum işlemleri ücretli olarak yapılabilmektedir.

Destek sağlıyor musunuz?

Ürün satın alma işleminden sonra Metbi.net size 10 gün ücretsiz teknik destek imkanı sunar. 10 gün sonrasında talep edilen destekler, ücreti karşılığında yapılabilir. 10 gün içerisinde sadece teknik destek verilmektedir. Destek saatleri 12:00/19:00 arasındadır.

Ürün lisanslı mı? İptal/iade yapabilir miyim?

Satın almış olduğunuz ürünler domain adresinize ömür boyu lisanslanmaktadır. Almış olduğunuz lisanslar daha sonrasında iptal/iade yapılamaz ve lisans değişikliği sağlanamaz.

Kişisel Web Sitesi Kurmak

Metbi.net ekibi olarak sizlere sunmuş olduğumuz wiMine kişisel yazılım ile birlikte kişisel sitelerinizi çok rahatlıkla kurabilir ve projelerinizi oluşturabilir, yönetebilirsiniz. Kişisel web sitesi kurma işlemini sizler için yazılımımızı satın aldıktan sonra bizler yapıyoruz.

Kişisel Web Sitesi Yazılımı Hangi Özelliklere Sahip?

  • Hakkımda sayfasını kullanarak hakkınızda bilgiler yazabilir, iletişim bilgilerinizi girebilir, referanslarınızı ve eğitim hayatınızı sergileyebilirsiniz.
  • Ürünlerim sayfasını kullanarak ürünlerinizi sergileyebilir, web siteniz üzerinden satış yapabilir ve online olarak ödeme alabilirsiniz.
  • Portfolio sayfasını kullanarak referanslarınızı sergileyebilir, müşterilerinize referanslarınızı kolay bir şekilde sunabilirsiniz.

  • Blog sayfasını kullanarak blog içerikleri üretebilir ve ziyaretçlerinizin dikkatini çekecek, sitede daha fazla vakitlerini geçirmesini sağlayacak yazılar oluşturabilirsiniz.
  • Bunlar haricinde yazılımımızda İletişim, Multi Dil Özelliği, Sipariş Takip, İş Durumu Açık/Kapalı Ayarı gibi nice ek özellikleri mevcuttur.

Teknik Bilgi İster Mi?

Kişisel web sayfası kurmak oldukça basit ve kolaydır. Kullanıcı dostu yönetici panelimiz sayesinde sitenizi rahatlıkla yönetebilecek, işlerinizi planlayabilecek ve raporları görüntüleyebileceksiniz.

Peki Süreç Nasıl İşleyecek?

Siz sipariş verdikten sonra bizlere panel ve ftp bilgilerinizi iletiyorsunuz. Satın almış olduğunuz kişisel yazılım kurma işlemlerini bizler, sizler için yapıyoruz.

Powered by WISECP
Top