Netgsm Modülü

wiMine yazılımı için geliştirilmiş eklentidir. Müşterilerinize ve belirlediğiniz kayıtlı yöneticiye anlık SMS bildirimleri iletilsin.

Eklenti Hakkında

wiMine yazılımında kullanabileceğiniz Netgsm Eklentisi ile birlikte, sitenizde olan aktiviteler için anlık olarak belirlediğiniz yönetici telefonuna kısa mesajlar iletilir. Aynı zamanda müşterinizede yaptığı aktiviteler için kısa mesajlar iletilir. SMS Şablonları sayesinde dilediğiniz gibi içerikler yaratabilir, rahat bir kullanım sağlayabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Eklentimiz hakkında sıkça sorulan soruların cevaplarını buradan bulabilirsiniz.

Ne kadar sürede teslim alabilirim?

Eğer online ödeme yaparsanız dosyalar otomatik olarak sizlere iletilir. Havale/EFT olarak ödeme yaparsanız ekibimiz inceleyip, ödemeyi onayladıktan sonra dosyalar sizlere iletilir. Dosyalarınıza Müşteri Paneli üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ürünü satın aldım. Kurulumu nasıl yapacağım?

Ürün satın alma işleminden sonra Metbi.net size bir defalık ücretsiz kurulum desteği sunar. Dilerseniz bir defaya mahsus ücretsiz kurulumdan yararlanabilirsiniz. Daha sonra yapılacak kurulum işlemleri ücretli olarak yapılabilmektedir.

Ürün lisanslı mı? İptal/iade yapabilir miyim?

Satın almış olduğunuz ürünler domain adresinize ömür boyu lisanslanmaktadır. Almış olduğunuz lisanslar daha sonrasında iptal/iade yapılamaz ve lisans değişikliği sağlanamaz.

Powered by WISECP
WhatsApp İletişim
Top