Dijital Ajans ve Kurumsal Firma Yazılımı

Dijital ajans ve kurumsal firma yazılımımız ile birlikte tüm kurumsal işlerinizi rahatlıkla yönetebilir ve internet ortamına taşıyabilirsiniz.

Yazılım Hakkında Gereksinimler: PHP 7.2 ve Ioncube v10

Responsive Uyumlu
Sınırsız Renk Seçeneği
Alan Adı Lisanslı
Gelişmiş Yönetim Paneli
twelve Kapak

Twelve Hakkında

Yazılımlarımız tamamen mobil uyumludur.

5 Farklı Ödeme Entegrasyonu

Güvenilir ve kesintisiz şekilde ödeme alabileceğiniz Havale/EFT, PayTR, Weepay, Shopier, Paymes şeklinde 5 adet sizler için ödeme entegrasyonlarımız mevcuttur.

Çoklu Dil Desteği Özelliği

Gelişmiş çeviri sistemi ile dilediğiniz dili ister kullanıcı panel kısmına ister admin paneline ekleyebilir ve çok kolay bir şekilde yönetimini sağlayabilirsiniz.

Sınırsız Renk ile Tema Özelleştirebilme

Kolay yönetilebilir renk ayarları ile sitenizin renklerini istediğiniz gibi değiştirebilir, istediğiniz gibi renkler verebilirsiniz. Detaylı renk değişim sistemi ile özgürce renklendirin.

Anlık Mail Bildirim Sistemi

Hem müşteri tarafına, hem yönetici tarafına her işlem bilgi amaçlı mail iletilir. Gelişmiş mail sistemi ile mail şablonlarını dilediğiniz gibi rahatlıkla ayarlayabilirsiniz.

Twelve Özellikleri

Yazılımımıza ait eşsiz özellikler listesi.

Gelişmiş Foto Galeri Sistemi

Gelişmiş ve Özel Yönetim Paneli

Özelleştirilebilir Esnek Menü Yönetimi

Esnek Yapısı Sayesinde Çoğu Sektöre Uygun

Responsive ve SEO Uyumlu Kodlama

Ayarlanabilir Özel Reklam Alanları

Gelişmiş Altyapılı Blog ve Blog Yazı Sayfaları

Üyeliksiz Otomatik Çalışan Sistem

Gelişmiş Video Galeri Sistemi

Netgsm Modülü ve Para Birimi Modülü

Özelleştirilebilir Link Uzantıları

Twelve Ücretsiz Modülleri

Yazılımımız için hazırlanmış ücretsiz modül paketlerimiz.

Disqus Yorum
Ücretsiz
Discord Webhook
Ücretsiz
Google Translate
Ücretsiz
Ziyaretçi Sayacı
Ücretsiz
WhatsApp Butonu
Ücretsiz

Sıkça Sorulan Sorular

Yazılımımız hakkında sıkça sorulan soruların cevaplarını buradan bulabilirsiniz.

Sistem gereksinimleri nedir?

Yazılımımızı sorunsuz kullanabilmeniz için hostinginiz 7.2 PHP / Ioncube v10.2 sistemlerini karşılamak zorundadır. Tercihen iyi bir kullanım için cPanel önermekteyiz.

Yönetici Paneli Giriş Bilgileri Nedir?

Twelve yönetici paneli giriş bilgileri şu şekildedir; (kullanıcı adı: admin / şifre: admin)

Hangi dosyalar şifreli?

Admin ve lisans dosyaları şifreli şekilde teslim edilmektedir. Tema dosyası tamamen açık kaynaktır.

Ne kadar sürede teslim alabilirim?

Eğer online ödeme yaparsanız dosyalar otomatik olarak sizlere iletilir. Havale/EFT olarak ödeme yaparsanız ekibimiz inceleyip, ödemeyi onayladıktan sonra dosyalar sizlere iletilir. Dosyalarınıza Müşteri Paneli üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ürünü satın aldım. Kurulumu nasıl yapacağım?

Ürün satın alma işleminden sonra Metbi.net size bir defalık ücretsiz kurulum desteği sunar. Dilerseniz bir defaya mahsus ücretsiz kurulumdan yararlanabilirsiniz. Daha sonra yapılacak kurulum işlemleri ücretli olarak yapılabilmektedir.

Destek sağlıyor musunuz?

Ürün satın alma işleminden sonra Metbi.net size 10 gün ücretsiz teknik destek imkanı sunar. 10 gün sonrasında talep edilen destekler, ücreti karşılığında yapılabilir. 10 gün içerisinde sadece teknik destek verilmektedir. Destek saatleri 12:00/19:00 arasındadır.

Ürün lisanslı mı? İptal/iade yapabilir miyim?

Satın almış olduğunuz ürünler domain adresinize ömür boyu lisanslanmaktadır. Almış olduğunuz lisanslar daha sonrasında iptal/iade yapılamaz ve lisans değişikliği sağlanamaz.

Dijital Ajans Yazılımı İşletmeniz için Neden Önemlidir?

Dijital ajanslar, işletmelerin dijital dünyada varlıklarını sürdürmelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Bu görevde, yazılım teknolojisi büyük bir rol oynamaktadır. Dijital ajansların kullanabileceği pek çok yazılım vardır, ancak herhangi bir işletme için en iyi yazılımın ne olduğunu anlamak önemlidir.

Dijital ajans yazılımı, dijital pazarlama kampanyalarını yönetmek için kullanılan bir dizi yazılımdır. Bu yazılımlar, sosyal medya hesapları, web siteleri, e-posta kampanyaları ve daha fazlasını içerebilir. Dijital ajanslar, bu yazılımları kullanarak müşterilerinin internet dünyasında varlıklarını etkin şekilde sürdürmelerini sağlarlar. Dijital ajansların kullanabileceği pek çok yazılım vardır. Ancak, herhangi bir işletmenin ihtiyaçlarını karşılamak için hangi yazılımın kullanılacağına karar vermek önemlidir. Bu konuda bizim üretmiş olduğumuz dijital ajans script ürünümüzü inceleyebilirsiniz.

Dijital Ajans Script Önemi

Dijital ajans yazılımları, işletmelerin dijital dünyada rekabet edebilmesi için kritik öneme sahiptir. Müşteriler artık ürünlerini veya hizmetlerini satın almak için geleneksel yöntemlere başvurmuyorlar. Bunun yerine, internet üzerinden araştırma yapıyorlar ve kararlarını veriyorlar. İşletmelerin, müşterilerinin bu yeni arama yöntemlerinde bulunabilir olması gerekiyor.

Dijital ajans yazılımları, işletmelerin dijital varlıklarını yönetirken zaman ve para tasarrufu sağlar. Bu yazılımlar, web siteleri, sosyal medya hesapları ve e-posta kampanyaları gibi araçlarla ilgili karmaşık teknik detaylara bakmak yerine, işletmelerin daha kapsamlı pazarlama stratejileri geliştirmelerine yardımcı olur.

Powered by WISECP
Top