İlk Siparişinize Özel 150 TRY İndirim Fırsatını Kaçırmayın! İndirim Kodu: MET150

Kurumsal Script

Dijital Ajans ve Kurumsal Firma Yazılımı

Dijital ajans ve kurumsal firma yazılımımız ile birlikte tüm kurumsal işlerinizi rahatlıkla yönetebilir ve internet ortamına taşıyabilirsiniz.

Yazılım Hakkında Gereksinimler: PHP 7.2 ve Ioncube v10

Responsive Uyumlu
Sınırsız Renk Seçeneği
Alan Adı Lisanslı
Gelişmiş Yönetim Paneli
twelve Kapak

Twelve Hakkında

Yazılımlarımız tamamen mobil uyumludur.

5 Farklı Ödeme Entegrasyonu

Güvenilir ve kesintisiz şekilde ödeme alabileceğiniz Havale/EFT, PayTR, Weepay, Shopier, Paymes şeklinde 5 adet sizler için ödeme entegrasyonlarımız mevcuttur.

Çoklu Dil Desteği Özelliği

Gelişmiş çeviri sistemi ile dilediğiniz dili ister kullanıcı panel kısmına ister admin paneline ekleyebilir ve çok kolay bir şekilde yönetimini sağlayabilirsiniz.

Sınırsız Renk ile Tema Özelleştirebilme

Kolay yönetilebilir renk ayarları ile sitenizin renklerini istediğiniz gibi değiştirebilir, istediğiniz gibi renkler verebilirsiniz.

Anlık Mail Bildirim Sistemi

Hem müşteri tarafına, hem yönetici tarafına her işlem bilgi amaçlı mail iletilir. Gelişmiş mail sistemi ile mail şablonlarını dilediğiniz gibi rahatlıkla ayarlayabilirsiniz.

Twelve Özellikleri

Yazılımımıza ait eşsiz özellikler listesi.

Gelişmiş Foto Galeri Sistemi

Gelişmiş ve Özel Yönetim Paneli

Özelleştirilebilir Esnek Menü Yönetimi

Esnek Yapısı Sayesinde Çoğu Sektöre Uygun

Responsive ve SEO Uyumlu Kodlama

Ayarlanabilir Özel Reklam Alanları

Gelişmiş Altyapılı Blog ve Blog Yazı Sayfaları

Üyeliksiz Otomatik Çalışan Sistem

Gelişmiş Video Galeri Sistemi

Netgsm Modülü ve Para Birimi Modülü

Özelleştirilebilir Link Uzantıları

Twelve Ücretsiz Modülleri

Yazılımımız için hazırlanmış ücretsiz modül paketlerimiz.

Disqus Yorum
Ücretsiz
Discord Webhook
Ücretsiz
Google Translate
Ücretsiz
Ziyaretçi Sayacı
Ücretsiz
WhatsApp Butonu
Ücretsiz

Sıkça Sorulan Sorular

Yazılımımız hakkında sıkça sorulan soruların cevaplarını buradan bulabilirsiniz.

Sistem gereksinimleri nedir?

Yazılımımızı sorunsuz kullanabilmeniz için hostinginiz 7.2 PHP / Ioncube v10.2 sistemlerini karşılamak zorundadır. Tercihen iyi bir kullanım için cPanel önermekteyiz.

Ödeme entegrasyonları mevcut mu?

Online Ödeme, Havale/EFT entegreleri ile bir çok alternatif üzerinden ödeme alabilirsiniz. Şu an aktif olan entegreli firmalar; PayTR, Weepay, Paymes, Shopier dir.

Yönetici Paneli Giriş Bilgileri Nedir?

Twelve yönetici paneli giriş bilgileri şu şekildedir; (kullanıcı adı: admin / şifre: admin)

Hangi dosyalar şifreli?

Admin ve lisans dosyaları şifreli şekilde teslim edilmektedir. Tema dosyası tamamen açık kaynaktır.

Ne kadar sürede teslim alabilirim?

Eğer online ödeme yaparsanız dosyalar otomatik olarak sizlere iletilir. Havale/EFT olarak ödeme yaparsanız ekibimiz inceleyip, ödemeyi onayladıktan sonra dosyalar sizlere iletilir. Dosyalarınıza Müşteri Paneli üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ürünü satın aldım. Kurulumu nasıl yapacağım?

Ürün satın alma işleminden sonra Metbi.net size bir defalık ücretsiz kurulum desteği sunar. Dilerseniz bir defaya mahsus ücretsiz kurulumdan yararlanabilirsiniz. Daha sonra yapılacak kurulum işlemleri ücretli olarak yapılabilmektedir.

Destek sağlıyor musunuz?

Ürün satın alma işleminden sonra Metbi.net size 10 gün ücretsiz teknik destek imkanı sunar. 10 gün sonrasında talep edilen destekler, ücreti karşılığında yapılabilir. 10 gün içerisinde sadece teknik destek verilmektedir. Destek saatleri 12:00/19:00 arasındadır.

Ürün lisanslı mı? İptal/iade yapabilir miyim?

Satın almış olduğunuz ürünler domain adresinize ömür boyu lisanslanmaktadır. Almış olduğunuz lisanslar daha sonrasında iptal/iade yapılamaz ve lisans değişikliği sağlanamaz.

Kurumsal Script

Sizler için hazırlamış olduğumuz ve modern tasarımı ile birlikte günümüz çağlarında modern ve dinamik tasarımıyla fark yaratan Twelve yazılımı ile birlikte kurumsal web sitelerinizi oluşturabilir ve çok rahat bir şekilde yönetimini sağlayabilirsiniz. Twelve yazılımı, kurumsal script alanında öne çıkmış ve kendini fark ettiren bir kurumsal yazılımdır. Online olarak hizmetlerinizi sunabilir ve online olarak ödeme alabilirsiniz. Havale/EFT entegreleri ile bir çok alternatif üzerinden ödeme alabilirsiniz. Şu an aktif olan entegreli firmalar; PayTR, Weepay, Paymes, Shopier'dir.

Multi dil özelliği sayesinde dilediğiniz kadar dil eklemesi yapabilir ve yönetebilirsiniz. Sizlere büyük kolaylıklar sağlayan kurumsal firma scripti ile birlikte hizmetlerinizi sergileyebilir, referanslarınızı yayınlayabilir ve blog yazılarınızı kitleniz için paylaşabilirsiniz.

Twelve yazılımı, kurumsal yazılım sektöründe bir işletmenin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış yazılımdır. Sektöre firma scripti özelliği sayesinde her sektöre uygun olarak üretilmiştir ve dizayn edilmiştir. Modern tasarımı sayesinde dilediğiniz sektör içerisinde rahatlıkla kullanabilir ve uyarlayabilirsiniz.

Firmalarınıza prestij katacak olan ürünümüz ile birlikte firmalarınız için web sitelerinizi kurabilir ve kurumsal bir görünüm ile müşterilerinize en doğru şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Kurumsal yazılım satın al işlemi için kendi üretimimiz olan Twelve yazılımını önermekteyiz. Mobil uyumluluğu sayesinde müşteri kitleniz cep telefonlarından da rahatlıkla web sitenize erişebilir ve hizmetlerinizi inceleyebilirler.

Dijital Ajans Script

Dijital ajanslar, işletmelerin dijital dünyada varlıklarını sürdürmelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Bu görevde, yazılım teknolojisi büyük bir rol oynamaktadır. Dijital ajansların kullanabileceği pek çok yazılım vardır, ancak herhangi bir işletme için en iyi yazılımın ne olduğunu anlamak önemlidir. Twelve yazılımı tam bu noktada sizler için üretilmiş olan dijital ajans script konusunda bulunduğu sektör içerisinde en modern şekilde tasarlanmış olan bir yazılımdır.

Eğer bir dijital ajans sahibiyseniz, dijital ajans yazılımı kullanarak müşterilerinizin internet dünyasında varlıklarını etkin şekilde sürdürmelerini sağlayabilirsiniz. Hizmetlerinizi ve hizmet fiyatlarınızı görselli bir şekilde yayınlayabilirsiniz. Referanslarınızı web sitenize logoları ile birlikte ekleyip, yeni müşterilerinize referanslarınızın sunumlarını sağlayabilirsiniz. Tüm bunları yapabilmek için dijital ajans sitesi kurmak adına ilk adımı atmanız gerekmektedir. Değerli müşterilerizin yorulmarını yayınlayabilirsiniz ve yeni müşterilerinizin görmesini sağlayabilirsiniz.

Online olarak siteniz üzerinden yeni iş teklifleri için teklif alabilirsiniz. Twelve yazılımı, ajans script konusunda oldukça gelişmiş olan bir yazılımdır. Dijital ajans yazılımları, işletmelerin dijital dünyada rekabet edebilmesi için kritik öneme sahiptir. Müşteriler artık ürünlerini veya hizmetlerini satın almak için geleneksel yöntemlere başvurmuyorlar. Bunun yerine, internet üzerinden araştırma yapıyorlar ve kararlarını veriyorlar. İşletmelerin, müşterilerinin bu yeni arama yöntemlerinde bulunabilir olması gerekiyor.

Ajans yazılımı, işletmelerin dijital varlıklarını yönetirken zaman ve para tasarrufu sağlar. Bu yazılımlar, web siteleri, sosyal medya hesapları ve e-posta kampanyaları gibi araçlarla ilgili karmaşık teknik detaylara bakmak yerine, işletmelerin daha kapsamlı pazarlama stratejileri geliştirmelerine yardımcı olur.

Sizler de hemen işlerinizi dijital ortama taşımak ve hizmetlerinizi online olarak yönetip, online olarak ödeme almak istiyorsanız Twelve ile birlikte ilk adımı atarak kendi markanıza ait bir web sitesi oluşturabilir ve yönetimini sağlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey Twelve yazılımını satın almak. Üstelik satın aldıktan sonra yazılımınızın kurulumunu da bizler sizler için ücretsiz olarak sağlamaktayız. Daha fazla vakit kaybetmeden markanıza değer katabilir ve prestij kazandırabilirsiniz.

Powered by WISECP
Top