İlk Siparişinize Özel 150 TRY İndirim Fırsatını Kaçırmayın! İndirim Kodu: MET150
SATIŞ ORTAKLIĞI BAŞVURUSU

Son bir işleminiz kaldı.

Sözleşme Onayı

Sözleşmeyi onayladıktan sonra Başvuru Yap butonuna tıklayınız. Destek talebi sayfasına yönlendirileceksiniz. Departman kısmından "Satış Ortaklığı Başvurusu" bölümünü seçtikten sonra başvurunuzu iletebilisiniz. Başvurunuz manuel olarak incelenip, işlemler sağlanacaktır.

Satış Ortaklığı Sözleşmesi

 • Metbi satış ortaklığı olarak 5 seçenek sunmaktadır. Bu seçenekler içerisinde indirim oranları ve harcama limitleri mevcuttur.
 • Siparişlerinizin içerisinde bulunan KDV tutarı, harcama tutarlarına dahil değildir. Metbi.net'e yaptırmış olduğunuz özel fonksiyonlar, özel işler, harcama tutarlarına dahil değildir. Sadece sitemiz üzerinde hazır bulunan ürünlerimiz için yapmış olduğunuz alışverişler harcama tutarlarına dahil olmaktadır.
 • Satış ortaklığı tanımlanan bir üyelik satılamaz, devir edilemez. Böylesi bir durum tespit edildiğinde üyelik kalıcı olarak yasaklanır ve tespit edilen tarihten sonra geçilen siparişlerin tamamı iptal edilir ve iadesi sağlanmaz. Oluşacak tüm mağduriyetlerden, satış ortaklığı tanımlanan üyelik sahibi sorumludur.
 • Üye paketlerimizin satışını yaparken metbi.net sitemizdeki fiyatlardan daha düşük satış yapamaz. Böylesi bir durum tespit edildiğinde satış ortaklığı iptal edilip, bu şekilde işlem yapılan siparişler iptal edilececek olup, iadesi sağlanmayacaktır.
 • Başvurunuzdan sonra eğer üyeliğiniz harcama limitlerine uygun ise hesabınıza harcama tutarınca indirim oranı tanımlanır. Bu tanımlanan indirim oranını harcama tutarınız arttıkça yükseltebilir ve ömür boyu kullanım sağlayabilirsiniz.
 • Lisans tanımlama işlemi sonrasında, herhangi bir şekilde lisans (alan adı) değişikliği veya iptali yapılmamaktadır.
 • Satın aldığınız yazılımlarda talep edeceğiniz özel düzenlemeler ücrete tabi olacaktır.
 • Teslim edilen her yazılım/lisans için 10 (on) gün Metbi tarafından teknik destek verilmektedir. Kullanıcı kaynaklı yaşanan sorunlar ücret dahilinde çözülmektedir.
 • Yazılımlarımız, Türkiye'de bulunan forum ve webmaster sitelerinde satışı yapılamaz.
 • Satış ortaklığı tanımlanan üyelik, doğrudan veya dolaylı olarak Metbi.net içerisinde bulunan ürünlere rakip olabilecek ürünlerin üretimi ile uğraşmayacağı gibi bu gibi malların alım satımını veya dağıtımını yapamaz. Bayinin tüzel kişi olması halinde rekabet yasağı ortakları için de geçerlidir.
 • Satış ortaklığı tanımlanan üyelik, sözleşme konusu malların satışını arttırma hedefine yönelik olarak kendi satış politikalarını tespit edip uygulayabilir. Ürünlerin imajına ve satış ağının düzgün bir şekilde işlemesine zarar vermemelidir.
 • Sözleşme belirsiz süreli bir sözleşmedir. Metbi istediği zaman Satış ortaklığı tanımlanan üyeliğe, sisteme kayıtlı mail adresine bildirim yaparak sözleşmeyi sonlandırabilir. Satış ortaklığı tanımlanan üyelik, Metbi ile irtibata geçerek sözleşmeyi istediği zaman fesh edebilir. Satış ortaklığı tanımlanan üyelik sözleşmeyi tek taraflı fesh ettiğinde tüm avantajlı indirim oranları silinir. Satış ortaklığı süresi boyunca almış olduğu ürünler normal fiyatından hesaplanarak faturalandırılacaktır. Faturalandırılan tutar 20 iş gününde Metbi'ye ödemesi gerekmektedir.
 • Aktif bir bayiliği olan üyelik, satış ortaklığına katılamaz. Eğer satın alınan bir bayilik paketi mevcut ise bayi paketinin ana ücreti, harcama tutarı için sayılmaz.
Powered by WISECP
Top