İlk Siparişinize Özel 150 TRY İndirim Fırsatını Kaçırmayın! İndirim Kodu: MET150

Petshop Script

Petbi - Petshop Yazılımı

Petbi yazılımını kullanarak petshop sitelerinizi kurabilir ve kolay kullanımı sayesinde rahatlıkla yönetebilirsiniz.

Yazılım Hakkında Gereksinimler: PHP 7.2 ve Ioncube v10

Responsive Uyumlu
Sınırsız Renk Seçeneği
Alan Adı Lisanslı
Sanal Pos Seçenekleri
petbi Kapak

Petbi Hakkında

Yazılımlarımız tamamen mobil uyumludur.

Ödeme entegrasyonları mevcut mu?

Online Ödeme, Havale/EFT entegreleri ile bir çok alternatif üzerinden ödeme alabilirsiniz. Şu an aktif olan entegreli firmalar; PayTR, İyzico, Shopier, Vallet, Paypal ve Stripe’dir.

Hangi dosyalar şifreli?

Admin ve lisans dosyaları şifreli şekilde teslim edilmektedir. Tema dosyası tamamen açık kaynaktır. Kısacası altyapı dosyalarının tamamı şifrelidir.

Kurulumu nasıl yapacağım?

Ürün satın alma işleminden sonra Metbi.net size bir defalık ücretsiz kurulum desteği sunar. Dilerseniz bir defaya mahsus ücretsiz kurulumdan yararlanabilirsiniz.

Yazılım lisanslı mı?

Yazılım domain adresinize ömür boyu lisanslanmaktadır. Almış olduğunuz lisanslar daha sonrasında iptal/iade yapılamaz ve lisans değişikliği sağlanamaz.

Petbi Özellikleri

Yazılımımıza ait eşsiz özellikler listesi.

İndirim Kuponu Modülü

Sınırsız Renk ile Tema Özelleştirme

Responsive ve SEO Uyumlu Kodlama

Gelişmiş Yönetim Paneli

Ürün Varyant Sistemi

Sınırsız Ürün ve Kategori İmkanı

Blog ve Blog Yazı Sayfaları

6 Adet Ödeme Entegrasyonu

Kapıda Ödeme Modülü

E-Mail ve Telegram Bildirim Modülü

Fake Sipariş Bildirim Eklentisi

Petbi Ücretsiz Eklenti Paketleri

Yazılımımız için hazırlanmış ücretsiz eklenti paketlerimiz.

WhatsApp ile Satın Al Eklentisi
Ücretsiz
Telegram Bildirim Eklentisi
Ücretsiz
Yükleme Animasyonu Eklentisi
Ücretsiz
Fake Bildirim Eklentisi
Ücretsiz
Kampanya Popup Eklentisi
Ücretsiz
Çerez Bildirimi
Ücretsiz

Sıkça Sorulan Sorular

Yazılımımız hakkında sıkça sorulan soruların cevaplarını buradan bulabilirsiniz.

Sistem gereksinimleri nedir?

Yazılımımızı sorunsuz kullanabilmeniz için hostinginiz 7.2 PHP / Ioncube v10.2 sistemlerini karşılamak zorundadır. Tercihen iyi bir kullanım için cPanel önermekteyiz.

Ödeme entegrasyonları mevcut mu?

Online Ödeme, Havale/EFT entegreleri ile bir çok alternatif üzerinden ödeme alabilirsiniz. Şu an aktif olan entegreli firmalar; PayTR, Iyzico, Shopier'dir.

Yönetici Paneli Giriş Bilgileri Nedir?

petbi yönetici paneli giriş bilgileri şu şekildedir; (kullanıcı adı: admin / şifre: test)

Hangi dosyalar şifreli?

Admin ve lisans dosyaları şifreli şekilde teslim edilmektedir. Tema dosyası tamamen açık kaynaktır.

Ne kadar sürede teslim alabilirim?

Eğer online ödeme yaparsanız dosyalar otomatik olarak sizlere iletilir. Havale/EFT olarak ödeme yaparsanız ekibimiz inceleyip, ödemeyi onayladıktan sonra dosyalar sizlere iletilir. Dosyalarınıza Müşteri Paneli üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ürünü satın aldım. Kurulumu nasıl yapacağım?

Ürün satın alma işleminden sonra Metbi.net size bir defalık ücretsiz kurulum desteği sunar. Dilerseniz bir defaya mahsus ücretsiz kurulumdan yararlanabilirsiniz. Daha sonra yapılacak kurulum işlemleri ücretli olarak yapılabilmektedir.

Destek sağlıyor musunuz?

Ürün satın alma işleminden sonra Metbi.net size 10 gün ücretsiz teknik destek imkanı sunar. 10 gün sonrasında talep edilen destekler, ücreti karşılığında yapılabilir. 10 gün içerisinde sadece teknik destek verilmektedir. Destek saatleri 12:00/19:00 arasındadır.

Ürün lisanslı mı? İptal/iade yapabilir miyim?

Satın almış olduğunuz ürünler domain adresinize ömür boyu lisanslanmaktadır. Almış olduğunuz lisanslar daha sonrasında iptal/iade yapılamaz ve lisans değişikliği sağlanamaz.

Petshop Script: Evcil Hayvanlarınız İçin En İyi Çözüm

Evcil hayvanlarımız bizim için sadece hayvanlar değil, aynı zamanda aile üyeleridir. Onları beslemek, korumak ve sevgiyle büyütmek büyük bir sorumluluk gerektirir. Evcil hayvanınızın ihtiyaçlarına uygun ürünleri bulmanın yanı sıra, sağlık ve refahını sağlamak da önemlidir. İşte burada Petbi devreye giriyor.

Petshop script, evcil hayvanlarınız için en iyi çözümü sunan kapsamlı bir online petshop platformudur. Bu kullanıcı dostu platform, evcil hayvanlarınızın ihtiyaçlarını karşılayan birçok ürün ve hizmet sunar. Hem evcil hayvan sahipleri hem de yetiştiricileri için bir arama, satın alma ve bilgi kaynağıdır. Petbi kullanıcılarına sunduğu pratik arama özelliği sayesinde istedikleri ürünleri hızlı ve kolay bir şekilde bulmalarını sağlar.

Petshop sitesi kurmak oldukça basittir. Mağazanızı artık dijitale taşıyarak dijital dünyaya merhaba diyebilirsiniz. Ürünlerinizi sergileyebilir, online olarak satışını sağlayabilir ve blog yazıları yazabilirsiniz. Gelişmiş ve modern tasarımı ile birlikte web dünyası içerisinde mağazanızı tamamen farklı şekilde kurabilir ve sergiyebilirsiniz.

Petbi ile birlikte en iyi ürünlerinizin satışını kolaylıkla yapabilirsiniz ve arama motorlarında markanızı sergilemeye başlayabilirsiniz. Birden fazla fonksiyon özelliği ile sizlere büyük kolaylık sağlayan petshop yazılımı ile birlikte işlerinizi kolaylıkla yönetebilirsiniz. Online petshop deneyiminizi bir üst seviyeye çıkaracak bu yazılım, sizlere her konuda kolaylıklar sağlar.

Powered by WISECP
Top