İlk Siparişinize Özel 150 TRY İndirim Fırsatını Kaçırmayın! İndirim Kodu: MET150

Organik Ürün E-Ticaret Script

Foodbi - Organik Ürün E-Ticaret Yazılımı

Foodbi ile birlikte tüm organik, doğal, gıda ürünlerinizin satışını yapabilirsiniz. Modern tasarım, gelişmiş özellikler ile birlikte rahat bir kullanım sağlayabilirsiniz.

Yazılım Hakkında Gereksinimler: PHP 7.2 ve Ioncube v10

Responsive Uyumlu
Sınırsız Renk Seçeneği
Alan Adı Lisanslı
Sanal Pos Seçenekleri
Foodbi Kapak

Foodbi Hakkında

Yazılımlarımız tamamen mobil uyumludur.

Ödeme entegrasyonları mevcut mu?

Online Ödeme, Havale/EFT entegreleri ile bir çok alternatif üzerinden ödeme alabilirsiniz. Şu an aktif olan entegreli firmalar; PayTR, İyzico, Shopier, Vallet, Paypal ve Stripe’dir.

Hangi dosyalar şifreli?

Admin ve lisans dosyaları şifreli şekilde teslim edilmektedir. Tema dosyası tamamen açık kaynaktır. Kısacası altyapı dosyalarının tamamı şifrelidir.

Kurulumu nasıl yapacağım?

Ürün satın alma işleminden sonra Metbi.net size bir defalık ücretsiz kurulum desteği sunar. Dilerseniz bir defaya mahsus ücretsiz kurulumdan yararlanabilirsiniz.

Yazılım lisanslı mı?

Yazılım domain adresinize ömür boyu lisanslanmaktadır. Almış olduğunuz lisanslar daha sonrasında iptal/iade yapılamaz ve lisans değişikliği sağlanamaz.

Foodbi Özellikleri

Yazılımımıza ait eşsiz özellikler listesi.

İndirim Kuponu Modülü

Sınırsız Renk ile Tema Özelleştirme

Responsive ve SEO Uyumlu Kodlama

Gelişmiş Yönetim Paneli

Ürün Varyant Sistemi

Sınırsız Ürün ve Kategori İmkanı

Blog ve Blog Yazı Sayfaları

6 Adet Ödeme Entegrasyonu

Kapıda Ödeme Modülü

E-Mail ve Telegram Bildirim Modülü

Fake Sipariş Bildirim Eklentisi

Foodbi Ücretsiz Eklenti Paketleri

Yazılımımız için hazırlanmış ücretsiz eklenti paketlerimiz.

WhatsApp ile Satın Al Eklentisi
Ücretsiz
Telegram Bildirim Eklentisi
Ücretsiz
Yükleme Animasyonu Eklentisi
Ücretsiz
Fake Bildirim Eklentisi
Ücretsiz
Kampanya Popup Eklentisi
Ücretsiz
Çerez Bildirimi
Ücretsiz

Sıkça Sorulan Sorular

Yazılımımız hakkında sıkça sorulan soruların cevaplarını buradan bulabilirsiniz.

Sistem gereksinimleri nedir?

Yazılımımızı sorunsuz kullanabilmeniz için hostinginiz 7.2 PHP / Ioncube v10.2 sistemlerini karşılamak zorundadır. Tercihen iyi bir kullanım için cPanel önermekteyiz.

Ödeme entegrasyonları mevcut mu?

Online Ödeme, Havale/EFT entegreleri ile bir çok alternatif üzerinden ödeme alabilirsiniz. Şu an aktif olan entegreli firmalar; PayTR, Iyzico, Shopier'dir.

Yönetici Paneli Giriş Bilgileri Nedir?

Foodbi yönetici paneli giriş bilgileri şu şekildedir; (kullanıcı adı: admin / şifre: test)

Hangi dosyalar şifreli?

Admin ve lisans dosyaları şifreli şekilde teslim edilmektedir. Tema dosyası tamamen açık kaynaktır.

Ne kadar sürede teslim alabilirim?

Eğer online ödeme yaparsanız dosyalar otomatik olarak sizlere iletilir. Havale/EFT olarak ödeme yaparsanız ekibimiz inceleyip, ödemeyi onayladıktan sonra dosyalar sizlere iletilir. Dosyalarınıza Müşteri Paneli üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ürünü satın aldım. Kurulumu nasıl yapacağım?

Ürün satın alma işleminden sonra Metbi.net size bir defalık ücretsiz kurulum desteği sunar. Dilerseniz bir defaya mahsus ücretsiz kurulumdan yararlanabilirsiniz. Daha sonra yapılacak kurulum işlemleri ücretli olarak yapılabilmektedir.

Destek sağlıyor musunuz?

Ürün satın alma işleminden sonra Metbi.net size 10 gün ücretsiz teknik destek imkanı sunar. 10 gün sonrasında talep edilen destekler, ücreti karşılığında yapılabilir. 10 gün içerisinde sadece teknik destek verilmektedir. Destek saatleri 12:00/19:00 arasındadır.

Ürün lisanslı mı? İptal/iade yapabilir miyim?

Satın almış olduğunuz ürünler domain adresinize ömür boyu lisanslanmaktadır. Almış olduğunuz lisanslar daha sonrasında iptal/iade yapılamaz ve lisans değişikliği sağlanamaz.

Organik Ürün E-Ticaret Script

Foodbi yazılımı, doğal ürünlerin satışını kolaylaştıran ve internet üzerinden geniş bir kitleye ulaşmanızı sağlayan bir yazılım aracıdır. Bu yazılım ile birlikte organik ürünlerin online alım-satım işlemlerini hızlandırarak, müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik kaliteli ve güvenilir bir alışveriş deneyimi elde edebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta ise organik ürün e-ticaret script ürününün özellikleri ve web tasarımıdır. Foodbi yazılımı bu noktalar da rakiplerinden büyük farklılıkları bulunmaktadır. Özellikle tasarımı ile sizlere büyük avantajlar sağlar.

Organik ürün yazılımları, çevrimiçi olarak organik ürünlerin sürdürülebilirlik, hijyen ve kalite gibi özelliklerini öne çıkararak, doğal ürün tüketicilerinin ihtiyaçlarına yönelik bir platform sunarlar. Bu sayede müşteriler, organik ürünlerin kalitesine ve doğallığına güvenerek, daha rahat ve keyifli bir alışveriş yapabilirler.

Foodbi yazılımı ile birlikte birden fazla kategori de web sitelerinizi oluşturabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse manav script, şarküteri script, market script, organik script gibi birden fazla alan da web sitenizi kurabilir ve yönetebilirsiniz.

Foodbi yazılımı, önemli bir pazara sahip olan organik ürün sektöründe yer alan üreticilerin, toptancıların ve perakendecilerin kolay ve hızlı bir şekilde birbirleriyle iletişim kurmasını da sağlar. Bu da organik ürünlerin tedarik zincirindeki verimliliği arttırır ve ürünlerin fiyatını düşürür. Kısacası organik ürün sitesi kurmak hem organik ürün tüketicileri hem de organik ürün satıcıları için en kolay ve pratik yollarından biridir. Foodbi yazılımı sayesinde organik ürünlerin online satışı, kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilir ve bu sayede organik ürünlerin pazar payı ve talebi artırılabilir.

Yazılımımızın birden fazla avantajları bulunmaktadır.

  • Kolay kullanımı sayesinde herkes tarafından kullanılabilir.
  • Her ürüne stok sayısı eklersiniz ve organik ürünlerin stok takibini otomatik olarak yapar.
  • Siparişleri otomatik olarak yönetir.
  • Güvenli bir ödeme sistemi sağlar ve birden fazla ödeme entegrasyonu mevcuttur.
  • SEO uyumlu olarak tasarlanmıştır.

Sizler de daha fazla vakit kaybetmeden organik ürün yazılımı konusunda bir arayışınız mevcut ise muhakkak Foodbi yazılımını incelemelisiniz.

Powered by WISECP
Top