İlk Siparişinize Özel 150 TRY İndirim Fırsatını Kaçırmayın! İndirim Kodu: MET150

Dijital Ajans Script

Modern & Dinamik Ajans Yazılımı

Dijital ajans ve kurumsal firma yazılımımız ile birlikte tüm kurumsal işlerinizi rahatlıkla yönetebilir ve internet ortamına taşıyabilirsiniz.

Yazılım Hakkında Gereksinimler: PHP 7.2 ve Ioncube v10

Responsive Uyumlu
Sınırsız Renk Seçeneği
Alan Adı Lisanslı
Gelişmiş Yönetim Paneli
fivebi Kapak

Fivebi Hakkında

Yazılımlarımız tamamen mobil uyumludur.

5 Farklı Ödeme Entegrasyonu

Güvenilir ve kesintisiz şekilde ödeme alabileceğiniz Havale/EFT, PayTR, Weepay, Shopier, Paymes şeklinde 5 adet sizler için ödeme entegrasyonlarımız mevcuttur.

Çoklu Dil Desteği Özelliği

Gelişmiş çeviri sistemi ile dilediğiniz dili ister kullanıcı panel kısmına ister admin paneline ekleyebilir ve çok kolay bir şekilde yönetimini sağlayabilirsiniz.

Sınırsız Renk ile Tema Özelleştirebilme

Kolay yönetilebilir renk ayarları ile sitenizin renklerini istediğiniz gibi değiştirebilir, istediğiniz gibi renkler verebilirsiniz. Detaylı renk değişim sistemi ile özgürce renklendirin.

Anlık Mail Bildirim Sistemi

Hem müşteri tarafına, hem yönetici tarafına her işlem bilgi amaçlı mail iletilir. Gelişmiş mail sistemi ile mail şablonlarını dilediğiniz gibi rahatlıkla ayarlayabilirsiniz.

Fivebi Özellikleri

Yazılımımıza ait eşsiz özellikler listesi.

Gelişmiş Foto Galeri Sistemi

Gelişmiş ve Özel Yönetim Paneli

Özelleştirilebilir Esnek Menü Yönetimi

Esnek Yapısı Sayesinde Çoğu Sektöre Uygun

Responsive ve SEO Uyumlu Kodlama

Ayarlanabilir Özel Reklam Alanları

Gelişmiş Altyapılı Blog ve Blog Yazı Sayfaları

Üyeliksiz Otomatik Çalışan Sistem

Gelişmiş Video Galeri Sistemi

Netgsm Modülü ve Para Birimi Modülü

Özelleştirilebilir Link Uzantıları

Fivebi Ücretsiz Modülleri

Yazılımımız için hazırlanmış ücretsiz modül paketlerimiz.

Disqus Yorum
Ücretsiz
Discord Webhook
Ücretsiz
Google Translate
Ücretsiz
Ziyaretçi Sayacı
Ücretsiz
WhatsApp Butonu
Ücretsiz

Sıkça Sorulan Sorular

Yazılımımız hakkında sıkça sorulan soruların cevaplarını buradan bulabilirsiniz.

Sistem gereksinimleri nedir?

Yazılımımızı sorunsuz kullanabilmeniz için hostinginiz 7.2 PHP / Ioncube v10.2 sistemlerini karşılamak zorundadır. Tercihen iyi bir kullanım için cPanel önermekteyiz.

Yönetici Paneli Giriş Bilgileri Nedir?

Fivebi yönetici paneli giriş bilgileri şu şekildedir; (kullanıcı adı: admin / şifre: admin)

Hangi dosyalar şifreli?

Admin ve lisans dosyaları şifreli şekilde teslim edilmektedir. Tema dosyası tamamen açık kaynaktır.

Ne kadar sürede teslim alabilirim?

Eğer online ödeme yaparsanız dosyalar otomatik olarak sizlere iletilir. Havale/EFT olarak ödeme yaparsanız ekibimiz inceleyip, ödemeyi onayladıktan sonra dosyalar sizlere iletilir. Dosyalarınıza Müşteri Paneli üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ürünü satın aldım. Kurulumu nasıl yapacağım?

Ürün satın alma işleminden sonra Metbi.net size bir defalık ücretsiz kurulum desteği sunar. Dilerseniz bir defaya mahsus ücretsiz kurulumdan yararlanabilirsiniz. Daha sonra yapılacak kurulum işlemleri ücretli olarak yapılabilmektedir.

Destek sağlıyor musunuz?

Ürün satın alma işleminden sonra Metbi.net size 10 gün ücretsiz teknik destek imkanı sunar. 10 gün sonrasında talep edilen destekler, ücreti karşılığında yapılabilir. 10 gün içerisinde sadece teknik destek verilmektedir. Destek saatleri 12:00/19:00 arasındadır.

Ürün lisanslı mı?

Satın almış olduğunuz ürünler domain adresinize ömür boyu lisanslanmaktadır.

İptal/iade yapabilir miyim?

Almış olduğunuz lisanslar daha sonrasında iptal/iade yapılamaz ve lisans değişikliği sağlanamaz.

Dijital Ajans Script

Bulunduğumuz dönem içerisinde her dijital ajansın artık web sitesi olması şarttır. Bu durum oldukça büyük önem taşımaktadır. Sektörünüz ne olursa olsun, iş süreçlerinizi verimli bir şekilde yönetmek ve organize etmek mi istiyorsunuz? O zaman Fivebi ajans script tam da ihtiyacınız olan yazılım. Fivebi yazılımı, işletmelerin tüm yönetsel görevleri ve müşteri ilişkilerini kolaylaştırmak için özel olarak tasarlanmış güçlü bir yazılım çözümüdür. Proje yönetimini dijital ajans sitesi kur işlemi ile sağlayabilirsiniz.

Proje yönetimi oldukça basittir. Hizmetlerinizi detaylı ve görselli şekilde yayınlayabilirsiniz. Buna ek olarak projeleriniz hakkında bilgi verebilir ve kitleniz ile paylaşabilirsiniz. Ajansınız bünyesinde blog yazıları yazabilir ve bu blog yazılarını web siteniz üzerinden anlık olarak paylaşabilirsiniz. Müşteri etkileşimi gibi birçok alanda size yardımcı olacak bir dizi araç ve özellik sunar.

Müşteri yönetimi ve iletişimi için özel olarak tasarlanmış araçlarla müşteri memnuniyetini artırabilirsiniz. Dilerseniz yazılımı kurumsal script olarakta kullanmanız mümkündür. Esnek yapısı ve modern tasarımı ile birlikte hemen hemen her sektöre uyum sağlayabilecek bir yazılımdır. Buna ek olarak, seo script, reklam ajansı script, sektörel script, ajans script gibi birden fazla kategori de web sitelerinizi oluşturabilir ve yönetebilirsiniz. Fivebi yazılımı, ekip üyeleri arasındaki işbirliğini güçlendiren bir yazılımdır.

İş süreçlerinizin tüm karmaşıklığını azaltacak, zaman ve kaynak tasarrufu sağlayacak ve işletmenizin büyümesini hızlandıracaksınız. Kullanıcı dostu arayüzü ve esnek özellikleri sayesinde her ölçekteki işletmeye uygun olan bu yazılım, tüm ekiplerin verimli çalışmasına olanak tanır. Artık işlerinizi kolaylaştırmak ve tüm süreçleri tek bir yerden yönetmek sizin elinizde.

Hemen Fivebi yazılımına sahip olabilir ve işletmeniz için modern tasarımı ile birlikte web sitenizi oluşturabilirsiniz.

Powered by WISECP
Top