İlk Siparişinize Özel 150 TRY İndirim Fırsatını Kaçırmayın! İndirim Kodu: MET150

Sürücü Kursu Script

Drivbi - Sürücü Kursu Yazılımı

İlgi çekici, modern tasarımı ile birlikte Drivbi yazılımını kullanarak sürücü kursu sitelerinizi kurabilir ve rahatlıkla yönetebilirsiniz.

Yazılım Hakkında Gereksinimler: PHP 7.2 ve Ioncube v10

Responsive Uyumlu
Sınırsız Renk Seçeneği
Alan Adı Lisanslı
Gelişmiş Yönetim Paneli
Drivbi Kapak

Drivbi Hakkında

Yazılımlarımız tamamen mobil uyumludur.

Randevu Al Sistemi

Yazılımımızda bulunan randevu sistemi sayesinde web siteniz üzerinden online olarak randevu alabilir ve yönetimini çok kolay bir şekilde sağlayabilirsiniz.

Çoklu Dil Desteği Özelliği

Gelişmiş çeviri sistemi ile dilediğiniz dili ister kullanıcı panel kısmına ister admin paneline ekleyebilir ve çok kolay bir şekilde yönetimini sağlayabilirsiniz.

Sınırsız Renk ile Tema Özelleştirebilme

Kolay yönetilebilir renk ayarları ile sitenizin renklerini istediğiniz gibi değiştirebilir, istediğiniz gibi renkler verebilirsiniz. Detaylı renk değişim sistemi ile özgürce renklendirin.

Anlık Mail Bildirim Sistemi

Hem müşteri tarafına, hem yönetici tarafına her işlem bilgi amaçlı mail iletilir. Gelişmiş mail sistemi ile mail şablonlarını dilediğiniz gibi rahatlıkla ayarlayabilirsiniz.

Drivbi Özellikleri

Yazılımımıza ait eşsiz özellikler listesi.

Gelişmiş Foto Galeri Sistemi

Gelişmiş ve Özel Yönetim Paneli

Özelleştirilebilir Esnek Menü Yönetimi

Esnek Yapısı Sayesinde Çoğu Sektöre Uygun

Responsive ve SEO Uyumlu Kodlama

Ayarlanabilir Özel Reklam Alanları

Gelişmiş Altyapılı Blog ve Blog Yazı Sayfaları

Üyeliksiz Otomatik Çalışan Sistem

Gelişmiş Video Galeri Sistemi

Modern Tasarımlı Hizmetler Sayfası

Özelleştirilebilir Link Uzantıları

Drivbi Ücretsiz Modülleri

Yazılımımız için hazırlanmış ücretsiz modül paketlerimiz.

Disqus Yorum
Ücretsiz
Discord Webhook
Ücretsiz
Google Translate
Ücretsiz
Ziyaretçi Sayacı
Ücretsiz
WhatsApp Butonu
Ücretsiz

Sıkça Sorulan Sorular

Yazılımımız hakkında sıkça sorulan soruların cevaplarını buradan bulabilirsiniz.

Sistem gereksinimleri nedir?

Yazılımımızı sorunsuz kullanabilmeniz için hostinginiz 7.2 PHP / Ioncube v10.2 sistemlerini karşılamak zorundadır. Tercihen iyi bir kullanım için cPanel önermekteyiz.

Yönetici Paneli Giriş Bilgileri Nedir?

Drivbi yönetici paneli giriş bilgileri şu şekildedir; (kullanıcı adı: admin / şifre: admin)

Hangi dosyalar şifreli?

Admin ve lisans dosyaları şifreli şekilde teslim edilmektedir. Tema dosyası tamamen açık kaynaktır.

Ne kadar sürede teslim alabilirim?

Eğer online ödeme yaparsanız dosyalar otomatik olarak sizlere iletilir. Havale/EFT olarak ödeme yaparsanız ekibimiz inceleyip, ödemeyi onayladıktan sonra dosyalar sizlere iletilir. Dosyalarınıza Müşteri Paneli üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ürünü satın aldım. Kurulumu nasıl yapacağım?

Ürün satın alma işleminden sonra Metbi.net size bir defalık ücretsiz kurulum desteği sunar. Dilerseniz bir defaya mahsus ücretsiz kurulumdan yararlanabilirsiniz. Daha sonra yapılacak kurulum işlemleri ücretli olarak yapılabilmektedir.

Destek sağlıyor musunuz?

Ürün satın alma işleminden sonra Metbi.net size 10 gün ücretsiz teknik destek imkanı sunar. 10 gün sonrasında talep edilen destekler, ücreti karşılığında yapılabilir. 10 gün içerisinde sadece teknik destek verilmektedir. Destek saatleri 12:00/19:00 arasındadır.

Ürün lisanslı mı?

Satın almış olduğunuz ürünler domain adresinize ömür boyu lisanslanmaktadır.

Ürün lisanslı mı?

Almış olduğunuz lisanslar daha sonrasında iptal/iade yapılamaz ve lisans değişikliği sağlanamaz.

Sürücü Kursu Script

Sürücü kursları, ehliyet almak isteyenlerin öncelikli olarak tercih ettiği eğitim kurumlarından biridir. Drivbi yazılımı ile birlikte sürücü kursu sitesi kurmak artık çok kolay. Hızlı bir şekilde kurulumu sağlayabilir ve web sitenizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Hizmetlerinizi yayınlayabilir ve ekibinizi/eğitmenlerinizi paylaşabilirsiniz. Drivbi yazılımı ile birlikte işletmenizi dijital ortama taşıyabilir ve hizmetlerinizi online olarak yönetebilirsiniz.

Drivbi yazılımı, sürücüye özgü bilgi ve becerileri öğrenmek isteyen öğrencilerin eğitimlerini daha verimli bir hale getirir. Blog özelliği sayesinde kendi yazılarınızı yazabilir ve eğitmenlerinizin özel yazılar yazmasına olanak sağlayablirsiniz. Bu sayede sürücü kursu script sayesinde öğrencilerinize dijital ortamda da bilgi aktarımı sağlamış olursunuz.

Web siteniz üzerinden online olarak randevu alabilir ve bu randevuları yönetebilirsiniz. Öğrencilerin ve eğitmenlerin sürüş eğitimlerini daha etkili hale getirmek için dijital teknolojinin kullanımı gün geçtikçe artmaktadır. Kurs sahipleri, daha fazla sürücü adayına ulaşmak ve öğretmenlerin işlerini kolaylaştırmak için dijital teknolojiye yatırım yapmaktadır. Bu yatırımlar sayesinde, eğitim materyalleri daha erişilebilir hale gelmektedir.

Kursunuz ile ilgili videolar çekip, web siteniz üzerinden paylaşım sağlayabilirsiniz. Öğrencileriniz direkt olarak web siteniz üzerinden ilgili videolara ulaşım sağlayabilir. Gelişen teknolojik çağ ile birlikte eğer bir kurs sahibiyseniz sürücü kursu sitesi kurmak oldukça önemli bir rol oynamaktadır. İnternet üzerinde ki prestijinizi ve güvenilirliğinizi arttırır.

Sürücü eğitimi, özellikle trafik güvenliği açısından son derece önemlidir. Ancak sürücü adaylarına doğru eğitimi vermek, kafa karışıklığına neden olan ve stresli bir süreç olabilir. Bu nedenle, sürücü kursu sahipleri, dijital teknolojileri öğrencilerinin sürüş becerilerini geliştirmek ve öğretmenlerinin işini kolaylaştırmak için kullanmaya başladılar. Sizler de hemen bir sürücü kursu sitesi oluşturarak teknolojik çağa giriş sağlayabilirsiniz.

Powered by WISECP
Top