İlk Siparişinize Özel 150 TRY İndirim Fırsatını Kaçırmayın! İndirim Kodu: MET150

Epin Script

Dijimin - E-Pin ve Dijital Ürün Satış Yazılımı

Dijimin ile birlikte tüm dijital ürünlerinizi rahatlıkla satabilirsiniz. Modern tasarıma, gelişmiş özelliklere sahip yazılımımız ile birlikte rahat bir kullanım sağlayabilirsiniz.

Yazılım Hakkında Gereksinimler: PHP 7.2 ve Ioncube v10

Responsive Uyumlu
Sınırsız Renk Seçeneği
Alan Adı Lisanslı
Sanal Pos Seçenekleri
cooShop Kapak

Dijimin Ücretli Modülleri

Yazılımımız için hazırlanmış ek ücretli modül paketlerimiz.

Dijimin Hakkında

Yazılımlarımız tamamen mobil uyumludur.

4 Farklı Ödeme Entegrasyonu

Güvenilir ve kesintisiz şekilde ödeme alabileceğiniz Havale/EFT, PayTR, Iyzico, Shopier şeklinde 4 adet sizler için ödeme entegrasyonlarımız mevcuttur.

Mail ile Otomatik Teslimat

Ürüne gireceğiniz key içerikleri, sipariş onaylanınca otomatik olarak kullanıcı tarafına mail ile iletilir ve stoktan ilgili key içeriğinin düşüşü otomatik olarak sağlanır.

Sınırsız Renk ile Tema Özelleştirebilme

Kolay yönetilebilir renk ayarları ile sitenizin renklerini istediğiniz gibi değiştirebilir, istediğiniz gibi renkler verebilirsiniz.

Anlık Mail Bildirim Sistemi

Hem müşteri tarafına, hem yönetici tarafına her işlem bilgi amaçlı mail iletilir. Gelişmiş mail sistemi ile mail şablonlarını dilediğiniz gibi rahatlıkla ayarlayabilirsiniz.

Dijimin Özellikleri

Yazılımımıza ait eşsiz özellikler listesi.

Gelişmiş ve Özel Yönetim Paneli

Ürünlere Opsiyon Ekleme Sistemi

İndirimli Fiyat Sistemi

Esnek Yapısı Sayesinde Çoğu Sektöre Uygun

Responsive ve SEO Uyumlu Kodlama

Otomatik Ürün Teslimat Sistemi

Blog ve Blog Yazı Sayfaları

Üyeliksiz Otomatik Çalışan Sistem

Ödeme Bildirim Sistemi

Sınırsız Renk ile Tema Özelleştirebilme

Sipariş Sorgulama Sistemi

Dijimin Ücretsiz Eklenti Paketleri

Yazılımımız için hazırlanmış ücretsiz eklenti paketlerimiz.

WhatsApp ile Satın Al Eklentisi
Ücretsiz
Telegram Bildirim Eklentisi
Ücretsiz
Yükleme Animasyonu Eklentisi
Ücretsiz
Fake Bildirim Eklentisi
Ücretsiz
Kampanya Popup Eklentisi
Ücretsiz
Çerez Bildirimi
Ücretsiz

Sıkça Sorulan Sorular

Yazılımımız hakkında sıkça sorulan soruların cevaplarını buradan bulabilirsiniz.

Sistem gereksinimleri nedir?

Yazılımımızı sorunsuz kullanabilmeniz için hostinginiz 7.2 PHP / Ioncube v10.2 sistemlerini karşılamak zorundadır. Tercihen iyi bir kullanım için cPanel önermekteyiz.

Ödeme entegrasyonları mevcut mu?

Online Ödeme, Havale/EFT entegreleri ile bir çok alternatif üzerinden ödeme alabilirsiniz. Şu an aktif olan entegreli firmalar; PayTR, Iyzico, Shopier'dir.

Yönetici Paneli Giriş Bilgileri Nedir?

Dijimin yönetici paneli giriş bilgileri şu şekildedir; (kullanıcı adı: admin / şifre: test)

Hangi dosyalar şifreli?

Admin ve lisans dosyaları şifreli şekilde teslim edilmektedir. Tema dosyası tamamen açık kaynaktır.

Ne kadar sürede teslim alabilirim?

Eğer online ödeme yaparsanız dosyalar otomatik olarak sizlere iletilir. Havale/EFT olarak ödeme yaparsanız ekibimiz inceleyip, ödemeyi onayladıktan sonra dosyalar sizlere iletilir. Dosyalarınıza Müşteri Paneli üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ürünü satın aldım. Kurulumu nasıl yapacağım?

Ürün satın alma işleminden sonra Metbi.net size bir defalık ücretsiz kurulum desteği sunar. Dilerseniz bir defaya mahsus ücretsiz kurulumdan yararlanabilirsiniz. Daha sonra yapılacak kurulum işlemleri ücretli olarak yapılabilmektedir.

Destek sağlıyor musunuz?

Ürün satın alma işleminden sonra Metbi.net size 10 gün ücretsiz teknik destek imkanı sunar. 10 gün sonrasında talep edilen destekler, ücreti karşılığında yapılabilir. 10 gün içerisinde sadece teknik destek verilmektedir. Destek saatleri 12:00/19:00 arasındadır.

Ürün lisanslı mı? İptal/iade yapabilir miyim?

Satın almış olduğunuz ürünler domain adresinize ömür boyu lisanslanmaktadır. Almış olduğunuz lisanslar daha sonrasında iptal/iade yapılamaz ve lisans değişikliği sağlanamaz.

Epin Script

Sizler için özen ile hazırlamış olduğumuz Dijimin yazılımımız ile birlikte dijital ürün satış sitelerinizi çok rahatlıkla kurabilecek ve yönetebileceksiniz. Dijimin yazılımı, online ödeme sistemlerinde kullanılan bir yazılımdır ve sanal ürünlerin satışını kolaylaştırır. Kullanıcıların sanal ürünleri satın almasını sağlayan bir epin script ürünüdür. Hem alıcılar hem de satıcılar için kolay kullanımı ve güvenli ödeme seçenekleri sunmasıyla tercih edilen bir yazılımdır.

Dijimin yazılımı, kullanıcı dostu arayüzü, hızlı ve güvenli ödeme işlemleri, stok takibi gibi birçok özelliğiyle dikkat çekmektedir. Kolay bir şekilde ürünlerinizi ekleyebilir, ürün açıklamalarınızı yazabilir ve müşterilerinize sunabilirsiniz. Her ürünün fiyatını kendiniz belirleyin ve satışları yönetici panelinden anlık olarak takip edin.

Ayrıca, güvenli bir şekilde ödeme yapabilmeleri için çeşitli ödeme seçenekleri sunar ve ödemeler anında gerçekleşir. Bunun yanı sıra, kullanıcıların stoklarını kolaylıkla takip edebilmeleri için bir stok yönetim sistemi de sunmaktadır.

Epin sitesi kurmak Dijimin yazılımı ile birlikte oldukça kolay ve hızlı bir işlemdir. Her ürünün kendi havuz sistemi mevcuttur. Bu havuz sistemine ekleyeceğiniz örneğin key içeriklerini kullanıcı satın aldığı zaman otomatik olarak teslimat yapılır ve havuz içerisinden ilgili key içeriği otomatik olarak silinir. Bu otomatik sistem sayesinde sistem sizin için çalışır, sizler için hizmet eder. Sizin tek yapmanız gereken şey ise gün içerisinde arada sırada yönetici paneline giriş sağlayarak sitenizi, siparişlerinizi, iletişim taleplerini, destek taleplerini takip etmek olacaktır.

Epin Sitesi Kurmak Teknik Bilgi İster Mi?

Dijimin yazılımı ile birlikte epin sitesi kurmak çok ama çok kolay. Üstelik satın alımınızdan sonra bizlere destek talebi üzerinden hosting bilgilerinizi ilettiğinizde kurulumu sizler için ücretsiz yapıp, hazır bir şekilde yazılımı tarafınıza teslim etmekteyiz. Sizin geriye yapmanız gereken tek şey epin satış scripti ürünümüzü kullanarak, ürünlerinizi yazılıma girmek ve satışa başlayıp kazanç elde etmek.Takıldığınız noktalarda ise yine destek ekibimiz sizlerle ilgilenmekten memnuniyet duyacaktır. Yazılımı satın aldığınız gün dahil 10 günlük ücretsiz teknik süreniz bulunmakta. Bu süreç içerisinde takıldığınız tüm noktalarda ekibimiz ile destek talebi üzerinden iletişim sağlayabilirsiniz.

Epin Sitesi Nasıl Kurulur?

Birçok kişi tarafından zor bir işlem olarak görülse de epin sitesi açmak oldukça basit bir işlemdir. İlk adım olarak, bir hosting ve alan adı satın almanız gerekmektedir. Hosting, web sitenizin internet üzerinde yayınlanması için gerekli olan bir sunucu hizmetidir. Alan adı ise web sitenizin adresidir ve kullanıcıların sitenize erişmesini sağlar. Metbi.net olarak bizler hosting ve alan adı hizmeti vermemekteyiz. Bu hizmetleri dışarıdan satın almanız gerekmektedir. Hosting ve alan adınızı satın aldıktan sonra, Dijimin yazılımını hostinginize yükleyerek sitenizi kurabilirsiniz.

Bunun için öncelikle Dijimin yazılımını indirmeniz gerekmektedir. Epin script indir işlemini sağlayabilmek için ürünü satın aldıktan sonra müşteri panelinize giriş sağlayabilir ve yazılımı anlık olarak indirebilirsiniz. Ardından, hosting panelinize giriş yaparak dosya yöneticisini açın. Yazılım dosyalarını zip dosyasından çıkarın ve hostinginizdeki ana dizine yükleyin. Takıldığınız bir bölüm olursa lütfen endişelenmeyin. Metbi.net bu konuda her zaman sizlerin yanında. Destek talebi açarak bizlerden teknik destek talebinde bulunabilirsiniz. İlgili ekip arkadaşlarımız sizler için memnuniyet ile hizmet verecektir.

Powered by WISECP
Top