Dijimin - E-Pin ve Dijital Ürün Satış Yazılımı

Dijimin ile birlikte tüm dijital ürünlerinizi rahatlıkla satabilirsiniz. Modern tasarıma, gelişmiş özelliklere sahip yazılımımız ile birlikte rahat bir kullanım sağlayabilirsiniz.

Yazılım Hakkında Gereksinimler: PHP 7.2 ve Ioncube v10

Responsive Uyumlu
Sınırsız Renk Seçeneği
Alan Adı Lisanslı
Sanal Pos Seçenekleri
cooShop Kapak

Dijimin Ücretli Modülleri

Yazılımımız için hazırlanmış ek ücretli modül paketlerimiz.

Dijimin Hakkında

Yazılımlarımız tamamen mobil uyumludur.

4 Farklı Ödeme Entegrasyonu

Güvenilir ve kesintisiz şekilde ödeme alabileceğiniz Havale/EFT, PayTR, Iyzico, Shopier şeklinde 4 adet sizler için ödeme entegrasyonlarımız mevcuttur.

Mail ile Otomatik Teslimat

Ürüne gireceğiniz key içerikleri, sipariş onaylanınca otomatik olarak kullanıcı tarafına mail ile iletilir ve stoktan ilgili key içeriğinin düşüşü otomatik olarak sağlanır.

Sınırsız Renk ile Tema Özelleştirebilme

Kolay yönetilebilir renk ayarları ile sitenizin renklerini istediğiniz gibi değiştirebilir, istediğiniz gibi renkler verebilirsiniz. Detaylı renk değişim sistemi ile özgürce renklendirin.

Yönetici Panelini Rahatlıkla Kullanın

Herhangi bir yazılım ve kod bilgisine gerek duymadan, site üzerinde bulunan tüm metinsel bilgileri admin paneliniz üzerinden rahatlıkla değiştirebilir ve kendinize göre revize edebilirsiniz.

Dijimin Özellikleri

Yazılımımıza ait eşsiz özellikler listesi.

Gelişmiş ve Özel Yönetim Paneli

Ürünlere Opsiyon Ekleme Sistemi

İndirimli Fiyat Sistemi

Esnek Yapısı Sayesinde Çoğu Sektöre Uygun

Responsive ve SEO Uyumlu Kodlama

Otomatik Ürün Teslimat Sistemi

Blog ve Blog Yazı Sayfaları

Üyeliksiz Otomatik Çalışan Sistem

Ödeme Bildirim Sistemi

Sınırsız Renk ile Tema Özelleştirebilme

Sipariş Sorgulama Sistemi

Dijimin Ücretsiz Eklenti Paketleri

Yazılımımız için hazırlanmış ücretsiz eklenti paketlerimiz.

WhatsApp ile Satın Al Eklentisi
Ücretsiz
Telegram Bildirim Eklentisi
Ücretsiz
Yükleme Animasyonu Eklentisi
Ücretsiz
Fake Bildirim Eklentisi
Ücretsiz
Kampanya Popup Eklentisi
Ücretsiz
Çerez Bildirimi
Ücretsiz

Sıkça Sorulan Sorular

Yazılımımız hakkında sıkça sorulan soruların cevaplarını buradan bulabilirsiniz.

Sistem gereksinimleri nedir?

Yazılımımızı sorunsuz kullanabilmeniz için hostinginiz 7.2 PHP / Ioncube v10.2 sistemlerini karşılamak zorundadır. Tercihen iyi bir kullanım için cPanel önermekteyiz.

Ödeme entegrasyonları mevcut mu?

Online Ödeme, Havale/EFT entegreleri ile bir çok alternatif üzerinden ödeme alabilirsiniz. Şu an aktif olan entegreli firmalar; PayTR, Iyzico, Shopier'dir.

Yönetici Paneli Giriş Bilgileri Nedir?

Dijimin yönetici paneli giriş bilgileri şu şekildedir; (kullanıcı adı: admin / şifre: test)

Hangi dosyalar şifreli?

Admin ve lisans dosyaları şifreli şekilde teslim edilmektedir. Tema dosyası tamamen açık kaynaktır.

Ne kadar sürede teslim alabilirim?

Eğer online ödeme yaparsanız dosyalar otomatik olarak sizlere iletilir. Havale/EFT olarak ödeme yaparsanız ekibimiz inceleyip, ödemeyi onayladıktan sonra dosyalar sizlere iletilir. Dosyalarınıza Müşteri Paneli üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ürünü satın aldım. Kurulumu nasıl yapacağım?

Ürün satın alma işleminden sonra Metbi.net size bir defalık ücretsiz kurulum desteği sunar. Dilerseniz bir defaya mahsus ücretsiz kurulumdan yararlanabilirsiniz. Daha sonra yapılacak kurulum işlemleri ücretli olarak yapılabilmektedir.

Destek sağlıyor musunuz?

Ürün satın alma işleminden sonra Metbi.net size 10 gün ücretsiz teknik destek imkanı sunar. 10 gün sonrasında talep edilen destekler, ücreti karşılığında yapılabilir. 10 gün içerisinde sadece teknik destek verilmektedir. Destek saatleri 12:00/19:00 arasındadır.

Ürün lisanslı mı? İptal/iade yapabilir miyim?

Satın almış olduğunuz ürünler domain adresinize ömür boyu lisanslanmaktadır. Almış olduğunuz lisanslar daha sonrasında iptal/iade yapılamaz ve lisans değişikliği sağlanamaz.

Epin Satış Scripti

Sizler için özen ile hazırlamış olduğumuz Dijimin epin script ürünümüz ile birlikte dijital ürün satış sitelerinizi çok rahatlıkla kurabilecek ve yönetebileceksiniz. Üstelik yazılım sizin için tüm işlemleri otomatik olarak kendisi yapacak. Sizin sadece arkanıza yaslanıp, sistemin işleyişini takip etmeniz yeterli olacak. Aklınıza gelebilecek her türlü dijital ürünleri esnek yapısı sayesinde rahatlık satışa sunabilir ve müşterileriniz ile ürünlerinizi buluşturabilirsiniz. Gelişmiş özellikleri sayesinde rahat bir kullanım elde edebilirsiniz.

Teknik Bilgi İster Mi?

  • Epin sitesi kurmak Dijimin ile çok ama çok kolay. Üstelik satın alımınızdan sonra bizlere destek talebi üzerinden hosting bilgilerinizi ilettiğinizde kurulumu sizler için ücretsiz yapıp, hazır bir şekilde yazılımı tarafınıza teslim etmekteyiz. Sizin geriye yapmanız gereken tek şey ürünlerinizi yazılıma girmek ve satışa başlayıp kazanç elde etmek. Takıldığınız noktalarda ise yine destek ekibimiz sizlerle ilgilenmekten memnuniyet duyacaktır. Yazılımı satın aldığınız gün dahil 10 günlük ücretsiz teknik süreniz bulunmakta. Bu süreç içerisinde takıldığınız tüm noktalarda ekibimiz ile destek talebi üzerinden iletişim sağlayabilirsiniz.
Powered by WISECP
Top