CooShop - Çok Amaçlı Ürün Satış Yazılımı

İster dijital ürün, ister normal ürün satışlarını rahatlıkla yapabilirsiniz. İstediğiniz gibi tasarlayın, satışlarınızı internet sitenize taşıyın. cooShop altyapısı kullanmaya başla.

Yazılım Hakkında

Tamamen Mobil Uyumlu
Sınırsız Renk Seçeneği
Ömür Boyu Lisans
Sanal Pos Seçenekleri

Sunucu Gereksinimleri

7.2 PHP / Ioncube v10.2

cooShop Normal Ürün Demo

İstediğiniz kategoride satışınızı yapabilirsiniz. Beden, renk, ek ürün gibi seçenekler mevcut. İster ayakkabı, ister telefon kılıfı, ister pijama satın.

Demo Görüntüle
cooShop Dijital Ürün Demo

İster oyun satın, ister key satın, ister epin satışları yapın. Keyleri ürününüze ekleyin, satın alınınca otomatik olarak müşterinize mail yoluyla ulaştırılsın.

Demo Görüntüle

Dijital ürün demosu sadece görüntülenmesi içindir, tema değildir.
Satın aldığınızda default tema (coo-normal) gönderilir. Yönetici panelinden dilediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz.

cooShop Hakkında

Yazılımlarımız tamamen mobil uyumludur.

Normal Ürün Satış Sistemi

İstediğiniz kategoride satışınızı yapabilirsiniz. Beden, renk, ek ürün gibi seçenekler mevcut. İster ayakkabı, ister telefon kılıfı, ister pijama satın.

Dijital Ürün Satış Sistemi

İster oyun, ister key, ister epin, ister hesap satışları yapın. Keyleri ürününüze ekleyin, satın alınınca otomatik olarak müşterinize mail yoluyla ulaştırılsın.

İptal/İade/Değişim Mümkün mü?

Satın almış olduğunuz ürünler domain adresinize ömür boyu lisanslanmaktadır. Almış olduğunuz lisanslar daha sonrasında iptal/iade yapılamaz ve lisans değişikliği sağlanamaz. Lütfen siparişlerinizi bu durumu göz önünde bulundurarak oluşturun.

Yönetici Panelini Rahatlıkla Kullanın

Herhangi bir yazılım ve kod bilgisine gerek duymadan, site üzerinde bulunan tüm metinsel bilgileri admin paneliniz üzerinden rahatlıkla değiştirebilir ve kendinize göre revize edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Yazılımımız hakkında sıkça sorulan soruların cevaplarını buradan bulabilirsiniz.

Ödeme entegrasyonları mevcut mu?

Online Ödeme, Havale/EFT entegreleri ile bir çok alternatif üzerinden ödeme alabilirsiniz. Şu an aktif olan entegreli firmalar; PayTR, İyzico ve Shopier'dir.

Ne kadar sürede teslim alabilirim?

Eğer online ödeme yaparsanız dosyalar otomatik olarak sizlere iletilir. Havale/EFT olarak ödeme yaparsanız ekibimiz inceleyip, ödemeyi onayladıktan sonra dosyalar sizlere iletilir. Dosyalarınıza Müşteri Paneli üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ürünü satın aldım. Kurulumu nasıl yapacağım?

Ürün satın alma işleminden sonra Metbi.net size bir defalık ücretsiz kurulum desteği sunar. Dilerseniz bir defaya mahsus ücretsiz kurulumdan yararlanabilirsiniz. Daha sonra yapılacak kurulum işlemleri ücretli olarak yapılabilmektedir.

Destek sağlıyor musunuz?

Ürün satın alma işleminden sonra Metbi.net size 7 gün ücretsiz teknik destek imkanı sunar. 7 gün sonrasında talep edilen destekler, ücreti karşılığında yapılabilir. 7 gün içerisinde sadece teknik destek verilmektedir.

Billing Software by WISECP
Top