İlk Siparişinize Özel 150 TRY İndirim Fırsatını Kaçırmayın! İndirim Kodu: MET150

Butik Script

Clotbi - Butik & Giyim Yazılımı

Clotbi yazılımını kullanarak butik, giyim sitelerinizi kurabilir ve kolay kullanımı sayesinde rahatlıkla yönetebilirsiniz.

Yazılım Hakkında Gereksinimler: PHP 7.2 ve Ioncube v10

Responsive Uyumlu
Sınırsız Renk Seçeneği
Alan Adı Lisanslı
Sanal Pos Seçenekleri
clotbi Kapak

Clotbi Hakkında

Yazılımlarımız tamamen mobil uyumludur.

Ödeme entegrasyonları mevcut mu?

Online Ödeme, Havale/EFT entegreleri ile bir çok alternatif üzerinden ödeme alabilirsiniz. Şu an aktif olan entegreli firmalar; PayTR, İyzico, Shopier, Vallet, Paypal ve Stripe’dir.

Hangi dosyalar şifreli?

Admin ve lisans dosyaları şifreli şekilde teslim edilmektedir. Tema dosyası tamamen açık kaynaktır. Kısacası altyapı dosyalarının tamamı şifrelidir.

Kurulumu nasıl yapacağım?

Ürün satın alma işleminden sonra Metbi.net size bir defalık ücretsiz kurulum desteği sunar. Dilerseniz bir defaya mahsus ücretsiz kurulumdan yararlanabilirsiniz.

Yazılım lisanslı mı?

Yazılım domain adresinize ömür boyu lisanslanmaktadır. Almış olduğunuz lisanslar daha sonrasında iptal/iade yapılamaz ve lisans değişikliği sağlanamaz.

Clotbi Özellikleri

Yazılımımıza ait eşsiz özellikler listesi.

İndirim Kuponu Modülü

Sınırsız Renk ile Tema Özelleştirme

Responsive ve SEO Uyumlu Kodlama

Gelişmiş Yönetim Paneli

Ürün Varyant Sistemi

Sınırsız Ürün ve Kategori İmkanı

Blog ve Blog Yazı Sayfaları

6 Adet Ödeme Entegrasyonu

Kapıda Ödeme Modülü

E-Mail ve Telegram Bildirim Modülü

Fake Sipariş Bildirim Eklentisi

Clotbi Ücretsiz Eklenti Paketleri

Yazılımımız için hazırlanmış ücretsiz eklenti paketlerimiz.

WhatsApp ile Satın Al Eklentisi
Ücretsiz
Telegram Bildirim Eklentisi
Ücretsiz
Yükleme Animasyonu Eklentisi
Ücretsiz
Fake Bildirim Eklentisi
Ücretsiz
Kampanya Popup Eklentisi
Ücretsiz
Çerez Bildirimi
Ücretsiz

Sıkça Sorulan Sorular

Yazılımımız hakkında sıkça sorulan soruların cevaplarını buradan bulabilirsiniz.

Sistem gereksinimleri nedir?

Yazılımımızı sorunsuz kullanabilmeniz için hostinginiz 7.2 PHP / Ioncube v10.2 sistemlerini karşılamak zorundadır. Tercihen iyi bir kullanım için cPanel önermekteyiz.

Ödeme entegrasyonları mevcut mu?

Online Ödeme, Havale/EFT entegreleri ile bir çok alternatif üzerinden ödeme alabilirsiniz. Şu an aktif olan entegreli firmalar; PayTR, İyzico, Shopier, Vallet, Paypal ve Stripe’dir.

Yönetici Paneli Giriş Bilgileri Nedir?

clotbi yönetici paneli giriş bilgileri şu şekildedir; (kullanıcı adı: admin / şifre: test)

Hangi dosyalar şifreli?

Admin ve lisans dosyaları şifreli şekilde teslim edilmektedir. Tema dosyası tamamen açık kaynaktır.

Ne kadar sürede teslim alabilirim?

Eğer online ödeme yaparsanız dosyalar otomatik olarak sizlere iletilir. Havale/EFT olarak ödeme yaparsanız ekibimiz inceleyip, ödemeyi onayladıktan sonra dosyalar sizlere iletilir. Dosyalarınıza Müşteri Paneli üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ürünü satın aldım. Kurulumu nasıl yapacağım?

Ürün satın alma işleminden sonra Metbi.net size bir defalık ücretsiz kurulum desteği sunar. Dilerseniz bir defaya mahsus ücretsiz kurulumdan yararlanabilirsiniz. Daha sonra yapılacak kurulum işlemleri ücretli olarak yapılabilmektedir.

Destek sağlıyor musunuz?

Ürün satın alma işleminden sonra Metbi.net size 10 gün ücretsiz teknik destek imkanı sunar. 10 gün sonrasında talep edilen destekler, ücreti karşılığında yapılabilir. 10 gün içerisinde sadece teknik destek verilmektedir. Destek saatleri 12:00/19:00 arasındadır.

Ürün lisanslı mı? İptal/iade yapabilir miyim?

Satın almış olduğunuz ürünler domain adresinize ömür boyu lisanslanmaktadır. Almış olduğunuz lisanslar daha sonrasında iptal/iade yapılamaz ve lisans değişikliği sağlanamaz.

Butik Script

Günümüzün hızla dijitalleşen dünyasında, işletmelerin online platformlarda varlık göstermesi artık kaçınılmaz bir gerçek haline geldi. Özellikle giyim sektörü, bu dijital dönüşümden en fazla etkilenen sektörlerden biri olarak öne çıkıyor. Bu noktada ise butik nasıl açılır gibi sorular kafaları karıştırabilmekte. Butik sahipleri, giyim markaları ve modaya ilgi duyan girişimciler için en iyi çözümlerden biri de butik script olarak adlandırılan yazılımlardır.

Clotbi yazılımı, modern tasarımı ile birlikte gelişmiştir bir butik yazılımı ürünüdür. Giyim ve moda sektöründe işletmelerin online mağaza açmalarına ve yönetmelerine yardımcı olan özel bir yazılım çözümüdür. Kullanıcı dostu arayüzü ile birlikte müşterilerinize kolay ulaşabilmenizi ve ürünlerinizi çok daha kolay pazarlamanızı sağlar. Özelleştirilebilir renk değişimi gibi özellikleri ile birlikte her şeyi istediğiniz gibi düzenleyebilmektesiniz. Clotbi yazılımı, güvenli ödeme entegrasyonları gibi özellikler sunarak, işletmelerin dijital platformlarda etkili bir şekilde varlık göstermelerine olanak tanır. Butik sitesi açmak için en önemli koşullardan bir tanesi de güvenli ödeme entegrasyonlarıdır. Clotbi yazılımı, bu konuda da gelişmiş bir yazılımdır ve farklı şekilde ödeme entegrasyonları sunar.

Bir bütün olarak butik yazılımı ürünleri arasında kendisinden söz ettiren ve oldukça gelişmiş bir yazılımdır.

Giyim Script

Geleneksel fiziksel mağazacılığın sınırlamaları artık işletmeleri engellemiyor. Giyim script, işletmelere çevrimiçi bir mağaza açma ve müşterilere ulaşma fırsatı sunuyor. Artık coğrafi sınırlamalardan kurtulup dünya genelinde potansiyel müşterilere ulaşmak mümkün hale geliyor. Böylece, butik sahipleri ve giyim markaları ürünlerini global bir kitleye sergileyebilirken, müşteriler de istedikleri ürünlere kolayca erişebilirler.

Butik sahipleri ve giyim markaları için dijital dünyada başarılı bir varlık olmanın kapılarını aralar. Kolay kullanımı, özelleştirilebilir tasarım seçenekleri, güvenli ödeme entegrasyonları ve SEO uyumluluğu gibi avantajlar, işletmelerin çevrimiçi mağazalarını başarıyla yönetmelerine yardımcı olur. Eğer siz de giyim sektöründe dijital bir adım atmak istiyorsanız, Clotbi php butik ile bu dönüşümü kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Unutmayın, geleceğin mağazacılığı dijitalde şekilleniyor ve Clotbi bu dönüşümün en güçlü araçlarından biri olabilir.

Powered by WISECP
Top