İnşaat, Mühendislik ve Mimarlık Yazılımı

Etkileyici, ilgi çekici ve akılda kalıcı, modern tasarımı ile birlikte Buibi yazılımı kullanarak inşaat, mühendislik ve mimarlık sitelerinizi kurabilir ve rahatlıkla yönetebilirsiniz.

Yazılım Hakkında Gereksinimler: PHP 7.2 ve Ioncube v10

Responsive Uyumlu
Sınırsız Renk Seçeneği
Alan Adı Lisanslı
Gelişmiş Yönetim Paneli
Buibi Kapak

Buibi Hakkında

Yazılımlarımız tamamen mobil uyumludur.

Teklif Al Sistemi

Yazılımımız üzerinden teklif alabileceğiniz, tarih, saat ve teklif tarihi gibi seçenekler sunabileceğiniz gelişmiş bir şekilde teklif sistemi mevcuttur.

Çoklu Dil Desteği Özelliği

Gelişmiş çeviri sistemi ile dilediğiniz dili ister kullanıcı panel kısmına ister admin paneline ekleyebilir ve çok kolay bir şekilde yönetimini sağlayabilirsiniz.

Sınırsız Renk ile Tema Özelleştirebilme

Kolay yönetilebilir renk ayarları ile sitenizin renklerini istediğiniz gibi değiştirebilir, istediğiniz gibi renkler verebilirsiniz. Detaylı renk değişim sistemi ile özgürce renklendirin.

Anlık Mail Bildirim Sistemi

Hem müşteri tarafına, hem yönetici tarafına her işlem bilgi amaçlı mail iletilir. Gelişmiş mail sistemi ile mail şablonlarını dilediğiniz gibi rahatlıkla ayarlayabilirsiniz.

Buibi Özellikleri

Yazılımımıza ait eşsiz özellikler listesi.

Gelişmiş Foto Galeri Sistemi

Gelişmiş ve Özel Yönetim Paneli

Özelleştirilebilir Esnek Menü Yönetimi

Esnek Yapısı Sayesinde Çoğu Sektöre Uygun

Responsive ve SEO Uyumlu Kodlama

Ayarlanabilir Özel Reklam Alanları

Gelişmiş Altyapılı Blog ve Blog Yazı Sayfaları

Üyeliksiz Otomatik Çalışan Sistem

Gelişmiş Video Galeri Sistemi

Modern Tasarımlı Hizmetler Sayfası

Özelleştirilebilir Link Uzantıları

Buibi Ücretsiz Modülleri

Yazılımımız için hazırlanmış ücretsiz modül paketlerimiz.

Disqus Yorum
Ücretsiz
Discord Webhook
Ücretsiz
Google Translate
Ücretsiz
Ziyaretçi Sayacı
Ücretsiz
WhatsApp Butonu
Ücretsiz

Sıkça Sorulan Sorular

Yazılımımız hakkında sıkça sorulan soruların cevaplarını buradan bulabilirsiniz.

Sistem gereksinimleri nedir?

Yazılımımızı sorunsuz kullanabilmeniz için hostinginiz 7.2 PHP / Ioncube v10.2 sistemlerini karşılamak zorundadır. Tercihen iyi bir kullanım için cPanel önermekteyiz.

Yönetici Paneli Giriş Bilgileri Nedir?

Buibi yönetici paneli giriş bilgileri şu şekildedir; (kullanıcı adı: admin / şifre: admin)

Hangi dosyalar şifreli?

Admin ve lisans dosyaları şifreli şekilde teslim edilmektedir. Tema dosyası tamamen açık kaynaktır.

Ne kadar sürede teslim alabilirim?

Eğer online ödeme yaparsanız dosyalar otomatik olarak sizlere iletilir. Havale/EFT olarak ödeme yaparsanız ekibimiz inceleyip, ödemeyi onayladıktan sonra dosyalar sizlere iletilir. Dosyalarınıza Müşteri Paneli üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ürünü satın aldım. Kurulumu nasıl yapacağım?

Ürün satın alma işleminden sonra Metbi.net size bir defalık ücretsiz kurulum desteği sunar. Dilerseniz bir defaya mahsus ücretsiz kurulumdan yararlanabilirsiniz. Daha sonra yapılacak kurulum işlemleri ücretli olarak yapılabilmektedir.

Destek sağlıyor musunuz?

Ürün satın alma işleminden sonra Metbi.net size 10 gün ücretsiz teknik destek imkanı sunar. 10 gün sonrasında talep edilen destekler, ücreti karşılığında yapılabilir. 10 gün içerisinde sadece teknik destek verilmektedir. Destek saatleri 12:00/19:00 arasındadır.

Ürün lisanslı mı? İptal/iade yapabilir miyim?

Satın almış olduğunuz ürünler domain adresinize ömür boyu lisanslanmaktadır. Almış olduğunuz lisanslar daha sonrasında iptal/iade yapılamaz ve lisans değişikliği sağlanamaz.

İnşaat Script: İnşaat, Mühendislik ve Mimarlıkta Değişimin Anahtarı

İnşaat sektörü, her geçen gün teknolojiyle birlikte gelişmekte ve bu gelişmelerin en son noktasında inşaat script ürünleri yer almaktadır. Bu scriptler, inşaat işlerinizi daha hızlı ve verimli bir hale getirecektir. İnşaat sektöründe web sitesi açmak büyük avantajlar sunuyor. Yapıların tasarımı ve inşası gibi işlerinizi web sitelerinizde yayınlayabiliyorsunuz. Bunun sayesinde firmanızın tanıtımını güzel bir şekilde yapabiliyor ve hizmetlerinizi dijital ortamda sunabiliyor ve sergileyebiliyorsunuz. Devam eden projelerinizi, biten projelerinizi paylaşabiliyor ve bilgi alabiliyorsunuz. Online olarak teklif alabiliyor ve tekliflerinizi yönetebiliyorsunuz. İnşaat sitesi kurmak oldukça basit ve kolaydır. Buibi yazılımımızı kullanarak oldukça basit bir şekilde işlemlerinizi başlatabilir ve yönetebilirsiniz.

Tasarım ve Verimlilikte Devrim Yaratan Yeni Mimarlık Script Ürünleri

Son yıllarda mimarlar için dijitalleşmek oldukça önemli bir hale gelmiş bulunmakta. Hizmetlerinizi online olarak yayınlayabiliyorsunuz. Arama motorlarında ilgili aramalarda web sitesinize direkt erişilebiliyor ve etkilişime geçilebiliyor. Mimarlık script ile birlikte mimari tasarımlarınızı paylaşabilir ve projelerinizin online olarak ulaşılmasına olanak sağlayabilirsiniz. Müşteri yorumlarınızı yayınlayabilir, online olarak teklif alabilirsiniz. Hakkınızda bilgiler verebilir ve bu tüm bilgilerinizi web siteniz üzerinden yayınlayabilir, yönetebilirsiniz. Benzersiz tasarımı sayesinde Buibi yazılımını kullanarak en modern mimarlık sitesi kurma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Mühendislik Script Ürününü Kullanarak Mühendislik Web Sitesi Açmak

Mühendislik, her geçen gün daha da gelişen bir alan haline gelmektedir. Bu gelişmelerin bir sonucu olarak mühendisler, daha hızlı, verimli ve doğru sonuçlar elde etmek için web sitesi açmaktadır. Ancak, mükemmel ve verimli bir mühendislik script bulmak yeteri kadar zor olabilmektedir. İşte tam bu noktada sizlere Buibi yazılımımızı önerebiliriz. Buibi yazılımı ile birlikte mühendislik web sitesi açmak işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Modern tasarımı ile birlikte kitlenizi etkileyebilir ve kendinizi ön plana çıkarabilirsiniz.

Powered by WISECP
Top