Güzellik Salonu Script

Kuaför, SPA ve Güzellik Salonu Yazılımı

İlgi çekici ve akılda kalıcı, modern tasarımı ile birlikte Beaubi yazılımı kullanarak kuaför, spa ve güzellik salonu sitelerinizi kurabilir ve rahatlıkla yönetebilirsiniz.

Yazılım Hakkında Gereksinimler: PHP 7.2 ve Ioncube v10

Responsive Uyumlu
Sınırsız Renk Seçeneği
Alan Adı Lisanslı
Gelişmiş Yönetim Paneli
Beaubi Kapak

Beaubi Hakkında

Yazılımlarımız tamamen mobil uyumludur.

Randevu Al Sistemi

Yazılımımızda bulunan randevu sistemi sayesinde web siteniz üzerinden online olarak randevu alabilir ve yönetimini çok kolay bir şekilde sağlayabilirsiniz.

Çoklu Dil Desteği Özelliği

Gelişmiş çeviri sistemi ile dilediğiniz dili ister kullanıcı panel kısmına ister admin paneline ekleyebilir ve çok kolay bir şekilde yönetimini sağlayabilirsiniz.

Sınırsız Renk ile Tema Özelleştirebilme

Kolay yönetilebilir renk ayarları ile sitenizin renklerini istediğiniz gibi değiştirebilir, istediğiniz gibi renkler verebilirsiniz.

Anlık Mail Bildirim Sistemi

Hem müşteri tarafına, hem yönetici tarafına her işlem bilgi amaçlı mail iletilir. Gelişmiş mail sistemi ile mail şablonlarını dilediğiniz gibi rahatlıkla ayarlayabilirsiniz.

Beaubi Özellikleri

Yazılımımıza ait eşsiz özellikler listesi.

Gelişmiş Foto Galeri Sistemi

Gelişmiş ve Özel Yönetim Paneli

Özelleştirilebilir Esnek Menü Yönetimi

Esnek Yapısı Sayesinde Çoğu Sektöre Uygun

Responsive ve SEO Uyumlu Kodlama

Ayarlanabilir Özel Reklam Alanları

Gelişmiş Altyapılı Blog ve Blog Yazı Sayfaları

Üyeliksiz Otomatik Çalışan Sistem

Gelişmiş Video Galeri Sistemi

Modern Tasarımlı Hizmetler Sayfası

Özelleştirilebilir Link Uzantıları

Beaubi Ücretsiz Modülleri

Yazılımımız için hazırlanmış ücretsiz modül paketlerimiz.

Disqus Yorum
Ücretsiz
Discord Webhook
Ücretsiz
Google Translate
Ücretsiz
Ziyaretçi Sayacı
Ücretsiz
WhatsApp Butonu
Ücretsiz

Sıkça Sorulan Sorular

Yazılımımız hakkında sıkça sorulan soruların cevaplarını buradan bulabilirsiniz.

Sistem gereksinimleri nedir?

Yazılımımızı sorunsuz kullanabilmeniz için hostinginiz 7.2 PHP / Ioncube v10.2 sistemlerini karşılamak zorundadır. Tercihen iyi bir kullanım için cPanel önermekteyiz.

Yönetici Paneli Giriş Bilgileri Nedir?

Beaubi yönetici paneli giriş bilgileri şu şekildedir; (kullanıcı adı: admin / şifre: admin)

Hangi dosyalar şifreli?

Admin ve lisans dosyaları şifreli şekilde teslim edilmektedir. Tema dosyası tamamen açık kaynaktır.

Ne kadar sürede teslim alabilirim?

Eğer online ödeme yaparsanız dosyalar otomatik olarak sizlere iletilir. Havale/EFT olarak ödeme yaparsanız ekibimiz inceleyip, ödemeyi onayladıktan sonra dosyalar sizlere iletilir. Dosyalarınıza Müşteri Paneli üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ürünü satın aldım. Kurulumu nasıl yapacağım?

Ürün satın alma işleminden sonra Metbi.net size bir defalık ücretsiz kurulum desteği sunar. Dilerseniz bir defaya mahsus ücretsiz kurulumdan yararlanabilirsiniz. Daha sonra yapılacak kurulum işlemleri ücretli olarak yapılabilmektedir.

Destek sağlıyor musunuz?

Ürün satın alma işleminden sonra Metbi.net size 10 gün ücretsiz teknik destek imkanı sunar. 10 gün sonrasında talep edilen destekler, ücreti karşılığında yapılabilir. 10 gün içerisinde sadece teknik destek verilmektedir. Destek saatleri 12:00/19:00 arasındadır.

Ürün lisanslı mı?

Satın almış olduğunuz ürünler domain adresinize ömür boyu lisanslanmaktadır.

İptal/iade yapabilir miyim?

Almış olduğunuz lisanslar daha sonrasında iptal/iade yapılamaz ve lisans değişikliği sağlanamaz.

Güzellik Salonu Script

Güzellik salonları her zaman popüler bir sektör olmuştur ve son yıllarda internet teknolojisinin gelişmesiyle birlikte online platformlarda hizmet sunmaya başlamıştır. Ancak, güzellik salonlarının yönetimi, randevu sistemleri, müşteri takibi ve diğer işletme faaliyetleri oldukça zorlu ve zaman alıcı olabilmektedir. Bu nedenle, günümüzde birçok güzellik salonu, işlerini kolaylaştırmak ve daha verimli bir şekilde yönetmek için güzellik salonu sitesi açmak yöntemlerini araştırmaktadır.

Beaubi yazılımımızı kullanarak güzellik salonu script ürünümüzden faydalanabilir ve web sitenizi rahatlıkla kurabilir, yönetebilirsiniz. Modern tasarımı sayesinde müşterilerinize eşsiz bir web site deneyimi yaşatabilirsiniz. Güzellik salonu scripti, online rezervasyon, randevu takibi gibi işletme faaliyetlerini yönetmek için tasarlanmış özel yazılımların bir türüdür. Bu yazılımlar, güzellik salonlarına özgü ihtiyaçlara uyacak şekilde özelleştirilir ve hem masaüstü hem de mobil cihazlar üzerinde kullanılabilir.

Kuaför Script Avantajları Nelerdir?

Eğer kuaför web sitesi açmak istiyorsanız Beaubi yazılımını kullanarak birden fazla avantajları elde edebilirsiniz. Kuaför scriptinin birçok avantajı vardır. İşletmenizin tüm faaliyetlerini tek bir yerde yönetmek, zamanınızı ve enerjinizi tasarruf etmenizi sağlar. Tüm hizmetlerinizi web sitenize ekleyebilir ve tanıtımını kolaylıkla yapabilirsiniz. Dilerseniz ekip üyelerinizi de yine web sitenize ekleyebilir ve yönetimini sağlayabilirsiniz.

Online rezervasyon sistemleri sayesinde, müşterilerinizin sizinle iletişim kurma süreci de oldukça basitleştirilir. Böylece, müşterilerinizin beklentilerine daha hızlı ve doğru şekilde yanıt verebilirsiniz. Ayrıca, kuaför scripti işletmenizin performansını izlemenizi ve geliştirmenizi kolaylaştırır.

SPA Script ile Neler Yapabilirim?

Beaubi yazılımımız SPA script konusunda gerçekten zirvededir. Gerek tasarımı olsun, gerek fonksiyonel özellikleri olsun kullanıcılarına büyük avantajlar ve kolaylıklar sağlar. Mobil cihazlardan da rahatlıkla müşterileriniz erişim sağlayabilir, eklemiş olduğunuz hizmetlerinizi inceleyebilir, online olarak randevu alabilir ve işlemlerini tamamlayabilir.

SPA sitesi açmak, günümüzde işletme faaliyetlerini yönetmek için kullanılan en etkili ve verimli araçlardan biridir. Müşterilerinizle daha iyi iletişim kurmanızı, işletmenizin performansını artırmanızı ve gelecekteki potansiyel rekabete hazırlıklı olmanızı sağlar. İşletmenizin büyümesi için yazılımımızın kullanımını düşünmeniz oldukça önemlidir.

Powered by WISECP
Paket Satış Yazılımı Yayında

Bisoci'nin benzersiz özellikleri ve modern tasarımlarıyla hizmetlerinizi yönetmeye başlayarak öne geçin.

İncele
Top